امنیت سرمایه گذاری در ترکیه

۱۴۰۱-۰۸-۱۶
0 نظر

امنیت سرمایه گذاری در ترکیه

امنیت سرمایه گذاری در ترکیه؛ بهترین سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟ مشوق های سرمایه گذاری در ترکیه در پیش رو چیست؟

مشوق های سرمایه گذاری، به شما امکان می دهد بهترین سرمایه گذاری ها را در ترکیه به دست آورید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشورین ما تماس بگیرید.

لطفا با مشاورین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید

095065888989

 WHATSAPP : https://wa.me/905065888989

ترکیه که آن را از سایر کشورها با انگیزه های سرمایه گذاری منحصر به فرد متمایز می کند.

که در زیر می بینیم:

یک اقتصاد مترقی

درصد بالایی از جمعیت جوان

دست های واجد شرایط و رقابتی.

یک محیط اقتصادی تجدید پذیر و لیبرال.

زیرساخت قدرتمند و پیشرفته

موقعیت استراتژیک.

بزرگترین نیروگاه و ترمینال در اروپا.

مالیات کم و مشوق های سرمایه گذاری.

عضویت در اتحادیه گمرکی اروپا.

بازارهای داخلی عالی

 

چه نوع سرمایه گذاری در ترکیه؟

سرمایه گذاری در ترکیه از کشاورزی و صنایع غذایی، تجارت عمومی، مراقبت های بهداشتی، دارویی، خدمات مالی، ارتباطات و اطلاعات، و بسیاری از زمینه های دیگر در بین موارد مختلف متفاوت است:

 

سرمایه گذاری ملک آیا بهترین سرمایه گذاری در ترکیه است؟

دلایل زیادی برای افزایش تقاضا برای شهروندی ترکیه از طریق فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد و به طور خلاصه:

با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی ترکیه که کاهش تدریجی ارزش لیر ترکیه است. قیمت املاک و مستغلات نیز شاهد کاهش نسبتاً شدید بوده است که به جای صحبت در مورد اخذ شهروندی ترکیه در نتیجه این سرمایه گذاری ها، فرصت های سرمایه گذاری معقولی را به سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهد.

 

قوانین نیازی به سرمایه گذاری در انواع یا انواع خاصی از دارایی ندارند. این مسکن، زمین، ساختمان های تجاری و غیره یک سرمایه گذار خارجی است. این بدان معنی است که شما آزاد هستید که از بین گزینه های مختلف، آنچه را که می خواهید انتخاب کنید.

 

به اعضای خانواده سرمایه گذار خارجی حق اخذ تابعیت ترکیه با سرمایه گذار داده می شود. تنها استثنا پسران سرمایه گذار بزرگتر از 18 سال هستند.

 

نکته ارزشمند: دیگر لازم نیست سرمایه‌گذار برای تصمیم‌گیری برای درخواست شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات شرط گذاشته شود. قرارداد فروش به اندازه ای است که با خرید ملک طبق نقشه مهندسی یا پروژه هایی که با قیمت های بسیار پایین معامله می شوند، گزینه های کم هزینه و امکان سنجی آینده را برای سرمایه گذار فراهم کند.

 

در املاک و مستغلات ترکیه  سرمایه گذاری کنیم

با آخرین تحولات در سطح سرمایه گذاری املاک در ترکیه آشنا خواهیم شد. در این مقاله به آخرین آمار در مورد سرمایه گذاری املاک در ترکیه می پردازیم.

 

آیا سرمایه گذاری املاک در ترکیه نسبت به سال های گذشته جذاب است یا خیر؟

تاثیر نوسان قیمت لیر ترکیه بر سرمایه گذاری املاک در ترکیه چیست؟

تأثیر COVID-19 بر سرمایه گذاری املاک در ترکیه چیست؟

مروری بر مزایای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

بهترین شهرها برای سرمایه گذاری املاک در کشور ترکیه کدامند؟

سود مالی حاصل از سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

 

آیا سرمایه گذاری املاک در ترکیه برای سال 2022 نسبت به سال های گذشته جذاب است یا خیر؟

ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود یکی از بهترین کشورهای منطقه برای سرمایه گذاری است. این کشور یکی از کشورهای باز برای سرمایه گذاری است. دولت ترکیه به دلیل داشتن زمین امن برای سرمایه گذاری در منطقه ترکیه اجازه انواع سرمایه گذاری را می دهد. بر اساس مطالعات و آمارها، ترکیه نه تنها برای سرمایه گذاران خارجی، بلکه برای تجار نیز مرکز جذب است. تسهیلات و فرصت های ارائه شده توسط دولت ترکیه در بخش های سرمایه گذاری مانند سرمایه گذاری املاک، تجاری، صنعتی و کشاورزی. بسیاری هستند.

همانطور که قبلا ذکر شد، سرمایه گذاری های زیادی در ترکیه وجود دارد که باعث جذب سرمایه گذاران زیادی از سراسر جهان برای سرمایه گذاری در آن شده است. این امکانات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بسیاری از بخش‌ها، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه به یکی از بهترین نوع سرمایه‌گذاری‌های موجود و سودآورترین سرمایه‌گذاری در مدت کوتاه تبدیل شده است. همه می دانند که سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه، به ویژه در سال های اخیر، افزایش یافته و در ابعاد بزرگی توسعه یافته است.

در سال های اخیر، بازار ترکیه شاهد تقاضای زیادی برای خرید ملک توسط سرمایه گذاران خارجی بوده است. این به دلیل توسعه و رونقی است که ترکیه در سال های اخیر شاهد آن بوده است. بر اساس آمار رسمی، تعداد املاک فروخته شده به سرمایه گذاران خارجی رکورد فروش را شکسته و فروش سالانه در حال افزایش است.

بیشتر بدانید؛خرید ویلا در ترکیه – بهترین سرمایه گذاری در ترکیه – گرفتن پاسپورت ترکیهپاسپورت ترکیه هزینه، شرایط و مدارک

تاثیر نوسان قیمت لیر ترکیه بر سرمایه گذاری املاک چیست؟

پس از کووید-19، بازار ترکیه شروع به تأثیر منفی با سایر بازارها کرد. با شروع COVID-19، لیر ترکیه به سرعت رو به وخامت گذاشت. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی و داخلی اخبار مبادلات ارزی در برابر لیر ترکیه را از نزدیک دنبال می کردند. در میان سرمایه گذارانی که معاملات ارز را مشاهده می کنند، علاقه مند به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستند. سوالی که در آن زمان در ذهن آنها بود، آیا اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در املاک در ترکیه است یا خیر؟ آیا نوسانات نرخ لیر ترکیه تاثیر مثبت یا منفی بر سرمایه گذاری املاک خواهد داشت یا خیر؟

 

برای پاسخ به تمام سوالاتی که در ذهن بسیاری از سرمایه گذاران می چرخد،. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مانند سایر سرمایه گذاری ها یا تجارت های دیگر است که در آن سود و زیان وجود دارد. بر اساس نظر تحلیلگران و کارشناسان املاک، آنها انتظار داشتند که سرمایه گذاری مسکن در این مدت شاهد توسعه و جهش کیفی به ویژه با افزایش نرخ دلار آمریکا در برابر لیر ترکیه باشد. با افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای پروژه های ساختمانی و مسکن، بازار املاک ترکیه شاهد افزایش چشمگیر قیمت پروژه های مسکن در ترکیه بود. این به فرصتی واقعی برای سرمایه گذاران خارجی برای خرید املاک مسکونی در ترکیه تبدیل شده است

 

مروری بر مزایای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

اخیراً بازار املاک و مستغلات ترکیه دارای مزایای زیادی است که باعث شده سرمایه گذاران و تجار خارجی برای اهداف بسیاری برای خرید ملک در ترکیه بیایند. این سوال وجود دارد که آیا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات باید در ملک مسکونی انجام شود یا ملک تجاری. مزیت هایی که سرمایه گذار خارجی برای سرمایه گذاری در ترکیه کسب می کند را در موارد زیر ذکر می کنیم:

 

او و خانواده اش طبق قوانین شهری که ملک در آن واقع شده است، اقامت ملکی را دریافت می کنند.

او و خانواده اش در صورت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به ارزش 250 هزار دلار، تابعیت ترکیه را دریافت خواهند کرد.

او و خانواده اش پاسپورت ترکیه و آزادی رفت و آمد بین دو کشور را دریافت خواهند کرد.

در صورت اجاره ماهانه یا سالیانه ملک وی بازده مالی خوبی خواهد داشت.

سود سالیانه از همین اموال.

فراهم کردن محیطی عالی برای او و خانواده اش.

امکان تحصیل به سه زبان ترکی، انگلیسی یا عربی در موسسات آموزشی واقع در ترکیه.

در مقالات دیگر در مورد اهمیت و قدرت پاسپورت ترکیه و نحوه اخذ تابعیت ترکیه صحبت خواهیم کرد.

پیام بگذارید