بهترین مناطق استانبول برای اجاره خانه

۱۴۰۱-۰۱-۱۲
0 نظر

بهترین مناطق استانبول برای اجاره خانه

شیشلی یکی از مهم ترین و معروف ترین مناطق استانبول است که گردشگران به دلیل نزدیکی به بناهای تاریخی و اماکن مذهبی و همچنین پتانسیل آن به عنوان یک منطقه سرمایه گذاری عالی، دوست دارند در تمام فصول سال از آن دیدن کنند.

شیشلی در استانبول مرکز تجارت و مراکز خرید است، زیرا یک منطقه مرکزی است که خدمات حمل و نقل عمومی و زیرساخت های مدرن را ارائه می دهد، همچنین شامل مرکز خرید معروف جواهر استانبول است. بنابراین به عنوان بهترین منطقه استانبول برای اجاره خانه محسوب می‌شود.

Are you planning to buy a house in Istanbul?
To buy a house in Turkey, contact Tamturky Real Estate Group
Please contact All Turkey Masters on WhatsApp
00905522888939
WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

اهمیت املاک و مستغلات منطقه شیشلی این است که موقعیت جغرافیایی متمایز آن، جایی که شیشلی در خروجی پل بسفر واقع شده است، که دو بخش استانبول، بخش اروپایی و آسیایی را به هم متصل می کند، در عین حال در نزدیکی میدان حیاتی تقسیم است.

دیگر منطقه بکر برای اجاره خانه ماسلاک نام‎‌‎دارد. ماسلاک مرکز سرمایه‌گذاری استانبول است و یکی از بزرگترین مناطق توسعه املاک و مستغلات در شهر است به همین دلیل قیمت تمام‌شده اجاره‌‌بها هم‌اکنون درحد معقولی قراردارد.

ماسلاک در بخش اروپایی استانبول و نزدیک به محله‌های شناخته‌شده شیشلی، ساییر و لونت قراردارد. ماسلاک تنها چند دقیقه با تکسیم و لونت فاصله دارد، تا تنگه بسفر بیش از 5 دقیقه و تا فرودگاه سوم استانبول 25 دقیقه فاصله دارد که به آن اهمیت استراتژیک و سرمایه گذاری می دهد.

در ماسلاک مهمترین مجتمع های مسکونی و مراکز تجاری مانند وادی استانبول که مشرف به جنگل های بلگراد است و تا قسمت آسیایی استانبول تنها 15 دقیقه فاصله دارد، قراردارد.

بهترین منطقه غرب استانبول :

باغچه شهیر که در بخش اروپایی استانبول واقع‌است، به سرعت تحت عنوان یک منطقه بکر مسکونی در حال رشد است. ارزش بسیار عالی در هر متر مربع در بین خانواده‌ها و کارگران شهری که به دنبال رفت‌وآمد هستند محبوبیت خاصی دارد، خانواده‌هایی را با بودجه کم جذب می‌کند.

زندگی اجتماعی بر دریاچه اصلی مصنوعی در مرکز باغچه‌شهیر متمرکز است و مراکز خرید، مکان‌های تفریحی و غذاخوری را ارائه می‌کنند. هنگامی که مهاجران به باغچه‌شهیر نقل مکان می‌کنند، نیازی به رفتن به مرکز شهر نیست، زیرا همه چیز در دسترس شماست، از جمله یک شبکه حمل و نقل خوب سازمان‌یافته و راحت.

اما سوال اینجاست که مهاجران در استانبول کجا زندگی می کنند؟. بی اوغلو در صدر فهرست مهاجرت مهاجران به استانبول قرار دارد. این منطقه به مکان‌هایی مانند شاخ طلایی، میدان تقسیم و بسفر، و پل گالاتا، دروازه‌ای به بخش قدیمی شهر سلطان احمد، با مکان‌هایی مانند بازار بزرگ، مسجد آبی و کاخ توپکاپی نزدیک است. کافه‌های کوچک و بین‌المللی در کنار خیابان فرعی ردیف می‌شوند، در حالی که تراموای قرمز نمادین به آرامی به سمت خیابان استقلال حرکت می‌کند، بهترین مکان برای تفریحات شبانه، خرید و صرف غذا است.

اجاره‌های بالاتر، برخی از مهاجران را دور می‌کند، اما ساکنان در قلب این تجربه به دلیل جامعه بزرگ مهاجران بی‌اغلو، شوک فرهنگی را به حداقل رساندند.

حتی عده‌ای معقند که این محله یکی از بهترین نقاط برای زندگی در استانبول است. شهرت اسنیورت که 2770 هکتار در استانبول اروپایی را پوشش می‌دهد، از قیمت‌های جذابی در بخش خانه و دیگر مستفلات برخودار است.

اسن یورت در یک موقعیت استراتژیک قرار دارد، و با بزرگراه TEM

به شمال و بزرگراه E-5 در جنوب، مرتبط است که این کار را برای مسافران بسیار آسان می کند. اسن یورت خانه یک دانشگاه بزرگ است و آن را به یک انتخاب محبوب برای دانشجویان تبدیل کرده است.

Are you planning to buy a house in Istanbul?
To buy a house in Turkey, contact Tamturky Real Estate Group
Please contact All Turkey Masters on WhatsApp
00905522888939
WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

پیام بگذارید