خرید آپارتمان در استانبول

۱۴۰۱-۰۷-۲۴
0 نظر

خرید آپارتمان در استانبول

خرید آپارتمان در استانبول ؛ استانبول در کشور ترکیه با مساحت 5343 کیلومتر مربع و با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 15.5 میلیون نفر پرجمعیت ترین شهر در کشور بزگ ترکیه است. بیشتر جمعیت این شهر مسلمان هستند و اکثرشان سنی مذهب هستند و شیعیان در اقلیت قرار دارند. حدود یک سوم از جمعیت این شهر در حومه های بخش آسیایی آن زندگی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

اگر قصد خرید خانه در استانبول را دارید شناخت مناطق متفاوت در این شهر به تصمیم گیری شما کمک زیادی هم خواهد کرد. مثلا اینکه به مناطق مدرن بیشتر علاقه دارید  و یا به  مناطق قدیمی تر؟ نزدیک به مرکز شهر و یا مناطق شلوغ  و یا دور از هیاهو؟

بیشتر مراکز تجاری و همچنین تاریخی این شهر در بخش اروپایی آن قرار دارد. تعداد زیادی از افرادی که به قصد سرمایه گذاری و یا یافتن شغل به  کشور ترکیه مهاجرت می کنند اغلب این شهر را به عنوان مقصد خود بر می گزینند. استانبول به مدت ۱۶ قرن پایتخت حکومت های متفاوت در  ترکیه بوده است.

برای کسب اطلاعات در باره سرمایه گذاری در ترکیه و خرید خانه در استانبول و خرید ملک در ترکیه بر روی آن ها کلیک کنید.

خرید آپارتمان در استانبول به راحتی

خرید ملک در کشور ترکیه از سریع ‌ترین و همچنین آسان ‌ترین راه‌های دریافت اقامت و شهروندی از کشور ترکیه محسوب می‌شود؛ در نهایت اگر قصد مهاجرت به  کشورترکیه را دارید و نمی‌ خواهید درگیر فرایند طولانی مهاجرت شوید خرید یک ملک در کشور ترکیه می‌تواند بهترین گزینه باشد. خرید ملک به ارزش 400 هزار دلار، ظرف 3 تا 5 ماه شما را به اخذ اقامت دائم در کشور ترکیه می‌رساند.

قیمت خرید ملک در کشور ترکیه بستگی به منطقه و یا محله ‌ای دارد که قصد اقامت کردن در آن را دارید. برای مثال در بخش های آسیایی ترکیه با حداقل 3 میلیارد تومان هم می‌ توانید صاحب یک خانه شوید، اما شرایط اخذ اقامت با این میزان سرمایه با خرید ملک به ارزش 400 هزار دلار متفاوت است. در خرید ملک با مبالغ کمتر از 400 هزار دلار، پروسه ‌ی دریافت اقامت برای شما طولانی ‌تر خواهد شد.

ترکیه مزایای زیادی برای افراد ایرانی دارد، از جمله این فواید نزدیکی به ایران، عدم نیاز به کسب ویزا برای ورود به این  کشور و قرابت فرهنگی مردمان این سرزمین با ایرانیان.

به علاوه هزینه‌ ی زندگی در این کشور تا حد زیادی مشابه ایران است و شما می ‌توانید پس از دریافت اقامت از امتیازات این کشور هم برای شهروندانش استفاده کنید.

شهر ستانبول با اقلیم آب و هوایی عالی

آب و هوای شهر استانبول بسیار معتدل و خوب است. در فصل زمستان بسیار کم پیش می آید که  هوا زیر پنچ درجه سلسیوس برسد و نیز تابستان آب و هوا بسیار معتدل و خوب است، در اغلب فصول استانبول بارانی و مه آلود است که بر زیبایی این شهر رویای اضافه می نماید.

دسترسی آسان به خدمات شهری در  استانبول

صنعت حمل و نقل در شهراستانبول  پیشرفته است و در تمامی نقاط استانبول این وسایل نقلیه عمومی وجود دارد. اگر فردی نتواند در مرکز این شهر و مناطق پرتردد منزلی تهیه کند اصلا نگرانی برای دسترسی به امکانات آن جاندارد، چرا که با کمک حمل و نقل عمومی می‌تواندبه راحتی  به هر قسمتی از شهر که تمایل دارد برود.

هزینه‌های زندگی مناسب

کسانی که نسبت به خرید ملک و خانه در شهز استانبول اقدام می نمایند باید خوشحال باشند زیرا در تمامی ‌نقاط شهر استانبول تمام مایحتاج زندگی با قیمت مناسب وجود دارد. هر فرد با هر بودجه ‌ایی که دارد در این شهر می‌ تواند حداقل موارد لازم برای زندگی را تهیه کند. با توجه به این موضوع افراد دغدغه‌ای برای تامین موارد اولیه ی زندگی ندارند.

پیام بگذارید