خرید خانه در استانبول

مهر ۲۴, ۱۴۰۱
0 نظر

خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول ؛ استانبول که توریستی ترین شهر ترکیه هم است همواره دارای بیشترین رشد قیمت خانه بوده و از نظر سرمایه گذاری مناسب ترین شهر در این کشور می باشد.

با توجه به آمار اعلامی مرکز آمار کشور ترکیه بیشترین نرخ رشد ملک در ترکیه در سال های اخیر مربوط به شهر زیبای استانبول بوده است.

به علاوه  بیشترین تعداد معاملات ثبت شده در کشور ترکیه مربوط به فروش خانه در شهر استانبول بوده است.

ولی این موضوع این بدین معنی نیست که در شهرهای دیگر ترکیه نباید ملک هایی خریداری کنید.می تواند بدین معنا باشد که با خرید خانه در استانبول بیشترین سود را هم خواهید برد و از طرف دیگر هم برای فروش آن انتظار زیادی نخواهید کشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

خرید خانه در شهر بسیار زیبای  استانبول ترکیه و خرید آپارتمان در استانبول با توجه به اصلاحاتی که در سال های اخیر در قانون سرمایه گذاری روی املاک و مستغلات ترکیه ایجاد شده یکی از سود آورترین سرمایه ‌گذاری‌هایی است که نظر مشتریان بین المللی زیادی به خصوص ایرانیان  را به خود جلب کرده است.

در صورتی که خرید خانه در استانبول با تحقیقات کافی در محله ی مناسبی انجام گیرد، نه تنها در آینده ای نزدیک به یک سرمایه ی عالی و مطمئن تبدیل می شود بلکه می تواند امکان دریافت پاسپورت یا حتی تابعیت کشور ترکیه را هم برای شما به همراه داشته باشد.

استانبول، بعنوان بزرگترین شهر ترکیه به لحاظ امکانات رفاهی در سطح بالایی قرار دارد. به همین دلیل بسیاری از مهاجران این شهر را برای زندگی انتخاب میکنند.

از طرفی دیگر، خرید ملک در استانبول یک تجارت پیشرو و پربازده است و بنابراین مقصد اصلی بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی است. این شهر به‌درستی شایسته عنوان یکی از رنگارنگ ترین و پر جنب و جوش ترین شهرها میباشد.

برای کسب اطلاعات در باره خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه و خرید آپارتمان در استانبول بر روی آن ها کلیک کنید.

قیمت خرید خانه در استانبول

قیمت ملک ها در شهر بزرگ استانبول در این سالی که گذشت رشد بی‌ سابقه‌ای را تجربه کرده است.

قیمت یک آپارتمان در استانبول به طور متوسط بازای هر متر مربع ۲۰۰۰۰ لیر(یعنی معادل ۴۰ میلیون تومان) میباشد.همچنین باید در نظر داشته باشید، برای خرید یک ملک در مرکز شهر باید پول بیشتری هم  بپردازید.

به طور مثال قیمت یک ملک به ازای هر متر مربع در مناطق خوب در شهر استانبول همچون ببک بیش از ۴۰۰۰۰ لیر(یعنی معادل ۸۰ میلیون تومان) می‌باشد.در حال حاضر، برای خرید یک سوییت ۳۵ متری در شهر استانبول ترکیه باید حداقل چیزی حدود ۶۰۰۰۰۰ لیر(یعنی معادل  ۱ میلیارد و دویصت میلیون تومان) در نظر بگیرید.

به علاوه  برای خرید آپارتمان در استانبول ۱ خوابه ۹۰ متری در مرکز شهر استانبول باید حدودا ۱ میلیون لیر بپردازید.طبق قوانین جدید در کشور بزرگ ترکیه، برای دریافت اقامت از طریق خرید یک ملک در استانبول، ملک خریداری شده باید بیش از ۷۵ هزار دلار (یعنی معادل  حدودا ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان) ارزش داشته باشد.

چرا خرید ملک در کشور ترکیه جذاب است :

مناطق ساحلی دریایی مدیترانه، اسکی، دوچرخه سواری  و زمین ورزشی هم به وفور در ترکیه موجود است.

فرصت سرمایه گذاری مناسب با خرید ملک در ترکیه برای همه ی افراد فراهم است و گرفتن شهروندی ترکیه از این روش هم بسیار آسان است.

مراکز تفریحی ، سرگرمی و گردشگری زیادی در ترکیه وجود دارد که هر گردشگری را به خود جذب میکند.

در ترکیه نسبت به کشور هایی در اروپایی و آمریکایی هزینه های جاری بسیار کمتری پرداخت میشود. هزینه ای مثل خورد و خوراک، پوشاک، تحصیل، خودرو، خانه، رفت و آمد،  مالیات، اینترنت و…

از طرفی همچنین در ترکیه به اندازه ی لازم محصولات با کیفیت هست از این نظر خریدار نگرانی ندارد.

خرید ملک در ترکیه به سرعت انجام میشود و دولت ترکیه این کار را برای رفاه حال اتباع های خارجی انجام داده است.

انواع خانه ها در نوع مجتمعی، آپارتمانی، ساحلی در ترکیه میتوان پیدا کرد.

میتوانید مبلغ خانه ی خریداری شده را قسطی پرداخت کنید ولی همزمان سند هم به نام شما باشد.

سیستم حمل و نقل ترکیه کامل ، به راحتی قابل دسترس است. از مترو گرفته تا هواپیما و بقیه ی وسایل نقلیه در این کشور موجود است.

پیام بگذارید