خرید خانه در ترکیه

۱۴۰۱-۰۷-۲۴
0 نظر

خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه؛ کشور ترکیه بر اساس اصل تقابل به سرمایه گذاران خارجی خود اجازه خرید خانه در این کشور را می دهد.در سال های اخیر خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه توسط افراد زیادی از کشورهای مختلف در استانبول افزایش پیدا کرده است.

اصل تقابل  به معنی آن دسته از کشورهایی که به شهروندان  در کشور ترکیه اجازه خرید ملک در کشورشان را بدهند شهروندان آن کشور می توانند در اقدام به خرید ملک بکنند.

طبق همین اصل و قانون، شهروندان کشورهای خارجی هم می توانند در ترکیه خانه خریداری کنند. تمام شهروندان اتحادیه اروپا به جز (بلژیک، قبرس، کشور چک و اسلواکی) ایالات متحده، کانادا و بقیه ی  کشورهای آسیایی و آمریکای لاتین، هم می توانند نسبت به خرید املاک در ترکیه اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

در سال های اخیر خرید خانه و یا هر ملکی توسط خارجی ها در کشور ترکیه افزایش پیدا کرده است.نزدیکی ترکیه به آسیا و فاصله ی پروازی ۳ ساعته و کشور ترکیه بسیاری از افراد را علاقه مند به خرید خانه در این کشور کرده است.با توجه به قیمت کاملا مناسب خانه در کشور ترکیه نسبت به کشورهای همسایه خرید خانه برای حفظ ارزش پول و هم گذراندن اوقات تفریحی گزینه فوق العاده مناسبی به نظر می رسد.به علاوه با خرید خانه در ترکیه اقامت این کشور را هم برای خود و خانواده دریافت می کنید و حتی میتوانید تحت هر شرایطی شهروندی ترکیه را هم اخذ نمایید.

پاسپورت ترکیه دارای رتبه ۳۹ در سراسر جهان است و با پاسپورت ترکیه می توانید به ۷۱ کشور در کل جهان بدون ویزا سفر کنید.

انواع خاانه ، پنت هاوس، برج و … با قیمت های متنوع، از کوچک و تا بزرگ را می‌توانید در سایت ما  با قیمت های بسیار مناسبی خریداری کنید. با مراجعه به بخش املاک در سایت ما می توانید اطلاعات مورد نیاز در رابطه با هر ملک و پروژه ای را به دست آورده و خانه ی  مورد نظر خود را در ترکیه یافت کنید؛ در نهایت می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره تخصصی با کارشناسان حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات در باره خرید ملک در ترکیه و خرید خانه در استانبول و خرید آپارتمان در استانبول بر روی آن ها کلیک کنید.

طبیعتاً برای شما آسان نیست که بدانید کجای ترکیه خانه بخرید و کدام ملک دارای ارزش خوبی است و غیره. با این حال، نگران نباشید!ما اینجا هستیم تا شما را در تمامی مراحل راهنمایی و کمک کند.

راهنمای گام به گام ما در مورد خرید ملک در استانبول شما را در کل فرآیند خرید ملک در ترکیه راهنمایی می کند، از جستجوی ملک ایده آل گرفته تا اطمینان از اسناد و مدارک به منظور بستن معامله.

در این سایت و با کمک کارشناسان ما تمام آنچه را که باید در مورد قبل / هنگام / پس از خرید ملک در ترکیه بدانید را توضیح می دهیم.

مراحل اصلی خرید ملک در ترکیه

  1. خواسته های خود را تعیین کنید

تصمیم بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید و هدفتان چیست. پس از انتخاب مکانی که می خواهید در آن زندگی کنید، ویژگی های اصلی ملکی را که می خواهید خریداری کنید را فهرست کنید.

ما به درک روشنی از لیست خواسته های شما نیاز داریم تا مطابقت کامل با خواسته های شما داشته باشیم.

پس از تهیه لیستی از املاک با توجه به خواسته های شما و زمانی که تحت تاثیر املاک ما قرار گرفتید و می خواهید  که از نزدیک به آن ها نگاه کنید، یکی از مشاوران املاک خود را تعیین می کنیم، یک تور بازدید برای شما ترتیب می دهیم و به سوالات شما در مورد موقعیت مکانی خانه ها به شما پاسخ می دهیم. سوالاتی مانند امکانات رفاهی، امکانات و ویژگی های توسعه. تحقیقات خود را با مرور صفحه املاک و مستغلات ما در ترکیه آغاز کنید.

  1. تور مشاهده اموال

زمانی که مشتریان از طریق آگهی‌های ما، وب‌سایت، پورتال‌های املاک، شرکای فروش و غیره درخواستی را ارسال می‌کنند، یک نماینده فروش تعیین می شود. همه مشاوران املاک ما متخصصان چند زبانه بسیار ماهر با تجربه ی بسیار خوب در بازار املاک و مستغلات هستند.

کارگزاران املاک ما مشتریان را از هتل و یا محل اقامت خود با خود همراه میکنند و املاکی را که می خواهند ببینند به آن ها نشان می دهند. مشاورین املاک ما همیشه مشتریان را در صورت تمایل با خودروهای راحت ما همراهی می کنند. ما هرگز به شما فشار نمی‌آوریم و به خواسته‌ ها، نیازهای شما گوش می‌دهیم و سعی می‌کنیم ملکی عالی را برای شما پیدا کنیم.

  1. امضای قرارداد فروش

زمانی که برای خرید ملک به توافق رسیدید، توسعه‌ دهنده پروژه یا صاحبان ملک نیز به دفتر ما دعوت می‌شوند و با توجه به جزئیات ملک، قرارداد فروش تنظیم می‌شود و با تایید سازنده ملک می‌توان به خواسته‌ های شما اضافه کرد.

قراردادهای فروش ما توسط وکلای ما به زبان ترکی و انگلیسی (زبان مورد نظر قابل اضافه کردن است) تهیه شده است و قبل از امضای همه قسمت ها و جزئیات آن را توضیح خواهیم داد.

قرارداد توسط خریدار، شرکت ساختمانی و ما امضا خواهد شد. قرارداد به زبان ترکی، انگلیسی و البته در صورت تمایل به زبان مادری خریدار خواهد بود.

  1. پیش پرداخت

پس از امضای قرارداد، خریدار برای رزرو ملک، 10 تا 15%* از قیمت خرید توافقی را به عنوان پیش پرداخت (سپرده) پرداخت خواهد کرد.

*مقدار پیش پرداخت ممکن است  بسته به فروشنده یا وضعیت ساخت متفاوت باشد.

* توجه: در صورت امتناع از خرید پس از امضای قرارداد، این امکان وجود دارد که نتوانید وجه را پس بگیرید.

  1. روند قانونی و رویه ها

برای تکمیل فرآیند خرید مراحل رسمی وجود دارد مانند اخذ شماره مالیاتی، افتتاح حساب بانکی و وکالت برای انجام مراحل قانونی در صورت لزوم.

دریافت شماره مالیات ترکیه: برای خرید ملک در ترکیه باید شماره مالیات ترکیه را داشته باشید. نمایندگان فروش ما خوشحال خواهند شد که به شما در دریافت شماره مالیات ترکیه از اداره مالیات کمک کنند.

افتتاح حساب بانکی: برای انتقال پول، پرداخت مالیات و خدمات آب و برق و غیره باید یک حساب بانکی در ترکیه باز کنید. مشاور املاک و مستغلات ما به شما کمک می کند تا یک حساب بانکی در ترکیه باز کنید.

اگر نمی توانید شخصاً برای تمام این مراحل مراجعه کنید، می توانید به ما، وکیل یا نماینده قانونی خود وکالتنامه بدهید تا از طرف شما اقدام کنیم.

  1. شخصی را با وکالت تعیین کنید تا خرید را برای شما نهایی کند

وکالتنامه به معنای “شما می توانید از طرف من برای این اختیارات اقدام کنید” نام و تصویر شما در وکالت نامه خواهد بود. در صورت تمایل خریدار می تواند در دفتر اسناد رسمی به ما وکالت دهد تا گزارش ایسکان را دریافت کرده و اشتراک آب/برق را انجام داده و سایر مراحل قانونی را طی کند. خریدار و مترجم قسم خورده باید در دفتر اسناد رسمی حضور داشته باشند و این روند معمولا کمتر از 1 ساعت طول می کشد. با دادن وکالت از چند بار سفر به ترکیه صرفاً به خاطر اسناد اداری اجتناب می کنید.

* توجه: به شما اکیداً توصیه می کنیم که فقط اختیارات لازم مانند خرید ملک، ایجاد اشتراک آب/برق/گاز و غیره را بدهید.

  1. پرداخت و انتقال پول

خریدار می‌تواند پس از امضای قرارداد فروش با توسعه‌ دهنده، برنامه پرداخت را انجام دهد و می‌تواند به حساب بانکی توسعه‌ دهنده پول واریز کند. مابقی پرداخت ملک به عنوان بخشی از فرآیند تصاحب پرداخت می شود. اگر خریدار بخواهد، می‌توانیم از توسعه ‌دهنده بخواهیم یک طرح پرداخت مناسب ارائه دهد.

از 24 ژانویه 2022، همه خریداران املاک خارجی باید ارز خارجی خود را با لیر ترکیه مبادله کنند. دریافت سند ارزی (Döviz Alım Belgesi) برای کلیه معاملات املاکی که توسط خریداران خارجی انجام می شود، صرف نظر از اینکه این یک رویه خرید یا فروش باشد، الزامی است.

  1. گرفتن سند مالکیت

آخرین مرحله برای تکمیل خرید ملک در ترکیه، گرفتن سند مالکیت شماست. تاپو یک سند رسمی است که نشان دهنده مالکیت شما بر ملک است و توسط اداره ثبت اسناد و املاک صادر می شود. این مهم ترین سند است چرا که اثبات مالکیت ملک است.

برای انتقال سند مالکیت باید مبلغ باقیمانده ملک، کلیه مالیات ها و هزینه های قانونی پرداخت می شد. پس از انجام کلیه مراحل و امضای سند مالکیت در اداره ثبت اسناد و املاک، شما مالک ملک هستید.

  1. نقل مکان به ملک جدید شما در ترکیه

اگر ملکی کاملاً نو خریداری کرده اید، آماده نقل مکان هستید. اگر ملکی که قبلاً استفاده شده، دست دوم یا به اصطلاح فروش مجدد خریداری کرده اید و تغییراتی وجود دارد که مایلید در داخل ملک ایجاد کنید، ما از شما درخواست خواهیم کرد. توسعه دهنده آن ها را پس از امضای قرارداد بسازد. ما آن مسائل را به قرارداد فروش اضافه می کنیم.

پس از اینکه به خانه رویایی خود نقل مکان کردید همیشه می توانید به ما سر بزنید و در دفتر ما یک فنجان قهوه بنوشید.

پیام بگذارید