خرید ملک ارزان در ترکیه

آبان ۴, ۱۴۰۱
0 نظر

خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه؛ کشور ترکیه با آب و هوا، طبیعت و فرهنگ و تاریخ دیدنی خود، همیشه مقصدی مطلوب برای خارجی ها بوده است تا آن را خانه دوم بنامند. درنهایت، این کشور فرصت های بی پایانی را برای بازرگانان، متخصصان، دانشجویان و هم افراد بازنشسته فراهم می کند تا با وعده دادن شهروندی دوم، در املاک خود سرمایه گذاری کنند.

خارجی ها و یا مهاجرانی که به دنبال زندگی در ترکیه هستند می توانند به راحتی و با سرمایه گذاری در مدت دو ماه یا کمتر تابعیت ترکیه را دریافت کنند.

اگر به خرید املاک و مستغلات در ترکیه علاقه مند هستید، ما این راهنمای نهایی را ایجاد کرده ایم که شما را با زیر و بم سرمایه گذاری در املاک ترکیه آشنا می کند.

برای تصمیم گیری آگاهانه به خواندن ادامه دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

چرا خرید ملک در ترکیه؟

ترکیه یک بازیگر اصلی در صحنه جهانی است و از خارجی ها بیشتر استقبال می کند. کشور بزرگ ترکیه که بین شرق و غرب واقع شده است، بهترین ها را در هر دو جهان به کار می گیرد.

ترکیه نه تنها یکی ازبهترین  ترین کشورها برای شهروندی دوم است، بلکه بازار املاک و همچنین مستغلات بسیار جذابی دارد که می تواند بازگشت سرمایه قابل توجهی را ارائه دهد. برای مثال خرید خانه در استانبول این شهر زیبای را در نظر بگیرید. این شهر بسیار مکان جذاب برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است، که مملو از زمین های جدید در حومه های شهری و پنت هاوس در برخی از محله های مورد علاقه اش است.

مهاجران جذب توانایی «آسیایی» این کشور برای کار در جبهه اقتصادی و کیفیت زندگی «غربی» می شوند. این ترکیب کشور زیبای ترکیه را به یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

تغییرات زیادی در سیستم های حقوقی و روند مسکن و همچنین معماری ساختمان های جدید در ترکیه ایجاد شده است. در زیر به برخی از مزایای خرید یک ملک در ترکیه اشاره شده است.

خرید خانه در ترکیه مقایسه با سایر کشورها ارزان است

بازار املاک و مستغلات ترکیه دیرتر نسبت به مکان های دیگر وارد پلت فرم بین المللی شد. بنابراین، قیمت خانه ها مهاجران و اتباع خارجی را از کشورهای مختلف جذب می کند. در حالی که املاک لوکس در دسترس است، شهرهای کوچک ساحلی آپارتمان های مبله 2-BHK را با قیمت 60000 دلار ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات در باره خرید ملک در ترکیه و خرید خانه در استانبول و خرید آپارتمان در استانبول بر روی آن ها کلیک کنید.

ایده آل برای سرمایه گذاری بلند مدت

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری های  بلندمدت هستند می توانند به بازار املاک و مستغلات در ترکیه اعتماد کنند زیرا این قیمت ها پتانسیل ارائه بازگشت سرمایه سودآور را دارند. خریداران املاک و مستغلات در ترکیه نسبت به خریداران در قبرس یا اسپانیا که قیمت ملک قبلاً سر به فلک کشیده است، مزیت بیشتری دارند. با حداقل نگهداری و نگهداری سالانه، املاک به خوبی نگهداری شده در ترکیه می تواند بازدهی عظیمی را برای سرمایه گذاری بلندمدت به همراه داشته باشد.

گزینه های مختلف مسکن

یکی از بزرگترین دلایل علاقه اتباع خارجی به خرید ملک در ترکیه، انتخاب های گسترده لوکس و بودجه، ساخت جدید، خارج از پلان، بازسازی آپارتمان ها و ویلاها و فروش مجدد است. از خانه های لوکس با منظره دریا گرفته تا آپارتمان های ساده و ارزان قیمت، انتخاب های زیادی وجود دارد. خریداران مجبور نیستند که روی رویای خود برای خرید ملک در ترکیه سازش کنند.

هزینه زندگی پایین است

در مقایسه با هر کشور اروپایی و یا آمریکای شمالی، زندگی در کشور ترکیه کاملا مقرون به صرفه است. بازنشستگان از نرخ ارز خود به لیر ترکیه استفاده می کنند، که معلوم می شود بیشتر از میانگین هزینه زندگی در ترکیه است. علاوه بر این، مواد ضروری مانند سبزیجات و میوه ها ارزان هستند.

یک فرآیند خرید ساده

دولت اقدامات لازم بسیاری را انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که این فرآیند برای جذب سرمایه گذاری در بازار املاک و هم مستغلات ساده شده است. این یکی از دلایلی است که خارجی ها کشور ترکیه را برای سرمایه گذاری در ملک خود انتخاب می کنند.

دریافت ملیت ترک

یکی از مهمترین مزایای خرید ملک در ترکیه این است که با آن پاسپورت ترکیه دریافت می کنید. در نتیجه، بسیاری از خارجی هایی که به دنبال خانه ی دوم برای خود هستند، ترکیه را گزینه ایده آل می دانند. تابعیت ترکیه از طریق طرح سرمایه گذاری به مهاجران اجازه می دهد حداقل مبلغ 400000 دلار سرمایه گذاری کنند و ظرف 60 روز تابعیت ترکیه را دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به مقاله شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری مراجعه کنید.

راهنمای خرید ملک در کشور ترکیه برای اتباع خارجی

ما درک می کنیم که چرا بسیاری از خارجی ها به خرید ملک در ترکیه علاقه مند هستند

مزایای داشتن خانه دوم در ترکیه بسیار بیشتر از معایب آن است. نتیجه این امر این است که فروش بین المللی خانه در مناطق محبوب در بالاترین حد خود قرار دارد. گواه این امر را می توان در آمار رسمی ترکیه مشاهده کرد که به طور متوسط ​​سالانه بین 40 تا 50 هزار خانه فروخته می شود. عراقی ها، ایرانی ها، روس ها، آلمانی ها و انگلیسی ها از جمله ملیت هایی هستند که املاک ترکیه را خریداری می کنند. با این حال، چرا بقیه جهان بازار املاک و مستغلات ترکیه را به دقت بررسی می کنند و خریدارانی که برای اولین بار خانه می کنند باید در مورد این فرآیند بدانند؟

6 دلیل برای خرید ملک در ترکیه

چرا نرخ ارز سودآور خریداران املاک و مستغلات در ترکیه به دلیل نرخ ارز مطلوب، پول نقد بسیار بیشتری دریافت می‌کنند، جایگزین‌های سودمندی برای خریداران با بودجه‌ای که مشتاق بالا رفتن از نردبان مسکن ترکیه هستند، وجود دارد.

شهروندی از طریق سرمایه گذاری دلیل خوبی برای خرید ملک در ترکیه است: بخش سرمایه گذاری املاک مسکونی زمانی که دولت ترکیه حداقل آستانه سرمایه گذاری برای شهروندی خود را از طریق برنامه سرمایه گذاری از 1 میلیون دلار به 400000 دلار کاهش داد، رونق زیادی گرفت. علاوه بر این، ترکیه یکی از ارزان‌ترین برنامه‌های پاسپورت طلایی در سطح جهان و یک روند درخواست ساده را ارائه می‌دهد.

افزایش سرمایه بلندمدت: هرکسی که علاقه مند به خرید ملک برای کسب سود سریع در ترکیه باشد، به دلیل شاخص قیمت پایین، از فروش ملک بهره مند نخواهد شد. با این حال، سرمایه گذاری در ملک با مدت ده سال یا بیشتر سود بهینه را ارائه می دهد.

هزینه های خرید پایین: در حالی که فرآیندهای خرید ملک در کشورهای دیگر مستلزم هزینه های پایانی و مالیات های هنگفت است، ترکیه برعکس را فراهم می کند. خریداران خانه اگر هزینه های خرید مقرون به صرفه را با روشی ساده و یک تا سه هفته ای ترکیب کنند، ممکن است به سرعت سند مالکیت دریافت کنند.

نمونه کارها جذاب: تضاد قابل توجه بین بازار املاک و مستغلات ترکیه در 20 سال پیش در تعداد آپارتمان ها، ویلاها و ساختمان های تجاری امروزی قابل مشاهده است. دولت همچنین میلیاردها دلار برای بهبود زیرساخت‌ها و حمل‌ونقل هزینه کرد تا سرمایه‌گذاری خارجی را تشویق کند تا هرکسی بتواند آنچه را که می‌خواهد بپردازد.

سبک زندگی ایده آل: خریداران ملکی که مایل به بازنشستگی در کشور دیگری هستند، خرید ملک در ترکیه را برای سبک زندگی ایده آل آن انتخاب می کنند. آب و هوای زیبا، ذهنیت سبک زندگی سالم، احساسات قوی جامعه، و محیط ساحل غیر قابل مقاومت هستند. علاوه بر این، ترکیه برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در یکی از سریع‌ترین مقاصد گردشگری جهان سرمایه‌گذاری کنند، درخواست می‌کند.

آیا هنگام خید ملک ترکیه اقامت می گیرید؟

برنامه اقامت و املاک در ترکیه نهادهای مستقلی هستند و خرید ملک در ترکیه واجد شرایط اقامت نیست. در عوض، یک روش درخواست جایگزین را تکمیل کنید که شامل بررسی های بهداشتی و مالی است. در مقابل، اگر یک ملک سرمایه گذاری به ارزش حداقل 400000 دلار به دست آورید، می توانید برای شهروندی ترکیه درخواست دهید و حقوق کامل کار و زندگی را اعطا کنید.

آیا خرید در ترکیه بی خطر است؟

بله، ترکیه از آسیب های ناشی از رویه های تصادفی قبلی آگاه بود و به همین دلیل قوانین را برای محافظت از سرمایه سرمایه گذاران خارج از کشور تقویت کرد. دولت بازرسی های طولانی نظامی را حذف کرد و دلالان املاک ملزم به دریافت مجوز و رعایت مراحل قانونی شدند. با این وجود، خریداران ملک باید تحقیقات لازم را برای تضمین یک فرصت سرمایه گذاری مطمئن انجام دهند. همیشه یک وکیل بی طرف استخدام کنید و تمام تراکنش های مالی و هزینه ها را از طریق بانک به عنوان مدرک خرید ثبت کنید. اگر همه چیز درست است، می توانید ظرف یک هفته برای سند مالکیت خود (tapu) امضا کنید.

زمانی که برنامه شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری در ابتدا آغاز شد، متقاضیان باید ملکی به ارزش 1 میلیون دلار دریافت می کردند. با این حال، حداقل کمی بعد به 400000 دلار بسیار واقعی تر کاهش یافت.

از زمانی که حداقل سرمایه گذاری کاهش یافت، برنامه شهروندی ترکیه محبوبیت زیادی پیدا کرد. در حال حاضر با سایر طرح های شهروندی منطقه ای و ویزای طلایی مانند پرتغال و مالت رقابت می کند.

و اگر اخذ تابعیت ترکیه و پاسپورت دوم هدف نهایی شما باشد، نیازی به داشتن ملک در ترکیه ندارید.

علاوه بر املاک و مستغلات، برنامه شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری دو گزینه جایگزین ارائه می دهد: سپرده گذاری بانکی یا سرمایه گذاری در یک شرکت ترکیه ای.

توجه داشته باشید که سرمایه گذاری لازم برای این دو گزینه 500000 دلار است که دو برابر مقدار مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار املاک است.

پیام بگذارید