خرید ملک در استانبول

۱۴۰۱-۰۷-۲۴
0 نظر

خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول؛ در سال های اخیر خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه توسط افراد زیادی از ایران در استانبول افزایش پیدا کرده است.نزدیکی استانبول و همچنین فاصله پروازی ۳ ساعته و کشور ترکیه بسیاری از افراد را علاقه مند به خرید ملک در این کشور کرده است.با توجه به قیمت  فوق العاده مناسب خانه در ترکیه نسبت به ایران خرید خانه برای حفظ ارزش پول و نیز گذراندن اوقات تفریحی گزینه بسیار مناسبی به نظر می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

قوانین مهاجرتی در کشور زیبای ترکیه در سال‌های اخیر، به ویژه در سال 2022، بسیار تغییر کرده‌اند و به این معنی که، دروازه‌های ترکیه را به سمت مهاجران باز کرده‌اند.اگر تمکن مالی کافی را داشته باشید، می‌توانید تنها با خرید یک ملک در استانبول به ارزش 400 هزار دلار آمریکا، شهروندی ترکیه و همچنین پاسپورت این کشور را برای خود و خانواده‌ی خود به ارمغان ببرید.

استانبول یکی از شهرهای معرکه ومعروف ، بسیار دوست داشتنی ترکیه است که سالانه افراد بسیار زیادی به خرید خانه و یا گردش در این شهر می‌پردازند. اگر تا کنون به شهر استانبول در ترکیه سفر کرده باشید قطعا به زیبا بودن الین شهر پی برده اید، شهر استانبول یکی از شهرهای فوق پیشرفته کشور ترکیه است که از امکانات بسیار بالایی هم برخوردار می‌باشد. خرید خانه در شهر استانبول همراه با فواید بسیار زیادی است که در ادامه ی توضیحات به معرفی کامل این شهر پرداخته ایم.

برای کسب اطلاعات در باره خرید ملک در ترکیه و خرید خانه در استانبول و خرید آپارتمان در استانبول بر روی آن ها کلیک کنید.

انواع ملک در شهر استانبول

انواع خانه‌های ویلایی

انواع آپارتمان

رزیدانس: برج‌های مسکونی مدرن در کنار امکانات رفاهی مناسب برای ساکنین

سیته: شهرک‌های مسکونی در مناطق جدید و با امکانات کاملا رفاهی برای ساکنین سیته

انتخاب یک محل سکونت بسیار خوب برای مهاجرت، مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه ناشناخته خواهد بود. شهر استانبول با 39 ایلچه، هنوز هم در حال رشد و پیشرفت و گسترش است و پیش ‌بینی می‌شود که سال 2023، سال طلایی ساخت و ساز و سرمایه‌ گذاری در این شهر باشد.

استانبول تنها شهر در ترکیه است که بین دو قاره قرار دارد؛ انتخاب بین قسمت آسیایی و اروپایی استانبول، تنها به سلیقه‌ ی مشتریان بستگی دارد و نمی ‌توان یکی را بر دیگر برتری داد؛ چراکه که هر کدام، مزایا و معایب خود را دارا هستند.

مزایای خرید ملک در شهر استانبول

امکان خرید ملک به صورت اقساطی و یا با وام بانکی

سرمایه گذاری در منطقه‌ ای با اقتصاد بسیار موفق و رو به رشد

فضایی بسیار ایده ‌آل برای تجارت و هم کسب و کار

استانداردهای موفق و بالای زندگی

وجود طیف وسیعی از پروژه‌های عظیم و بزرگ و همچنین شهرک سازی در استانبول

برخورداری از مراکز خرید مجهز دارای نمایندگی فروش مارکهای معتبر

با توجه توریستی بودن استانبول شما در هر منطقه دسترسی کامل به همه مراکز خرید دارید و در هر منطقه مجتمع های خرید بزرگ وجود دارد و نیازی نیست برای تهیه مایحتاج خودتان مسافت زیادی را طی کنید .

در مجتمع های مسکونی بجز مراکز خرید مجهز مراکز تفریحی نیز وجود دارد که شما میتوانید از آنها استفاده کنید.

افزایش نقدینگی شما در شهر استانبول

اگر شما قصد خرید ملک در استانبول را دارید، فقط به آن  ،به چشم جایی برای زندگی خود نگاه نکنید، بلکه به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار بزرگ و سودآور به آن نگاه کنید.

خرید یک خانه یا ملک در استانبول به مرور زمان موجب می شود نقدینگی و ثروت شما بسیار افزایش پیدا کند و بتوانید یک خانه خود را در این شهر به چند خانه تبدیل کنید.

امروزه به خاطر حمایت های دولت، رشد جمعیت و افزایش مهاجران و همچنین اتباع خارجی، خرید ملک در استانبول پیشرفت چشم گیری داشته و متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است.

مراحل خرید ملک در کشور ترکیه برای تمامی افراد مهاجر و خارجی، سریع ، راحت است و نسبت به کشورهای دیگر از مالیات و هزینه های کمتری هم  برخوردار می باشد. مهم است بدانید اگر ملک خود را تا 5 سال نگه دارید، از مالیات سرمایه هم معاف خواهید شد.

رشد سرمایه شما در شهر استانبول

شهر استانبول یکی از بزرگترین و هم زیباترین شهرهای جهان می باشد که در بازار املاک جهانی نوظهور است. در سال های گذشته به علت کمبود سرمایه، کمبود اعتبار، غیر استاندارد بودن زیر ساخت های شهری ، داشتن اقتصاد ضعیف خرید ملک و خانه در استانبول یا به طور کلی ترکیه، طرفداران نداشت و به آن توجه زیادی نمی شد. اما در سال های اخیر دولت ترکیه با رسیدگی به بخش املاک موجب رشد و بهبود وضعیت ملک و املاک شده است.

مزایای خرید ملک در شهر استانبول

شما با خرید ملک در استانبول می توانید به راحتی سرمایه و بودجه ی خود را افزایش دهید و از خرید ی که داشتید سود زیادی  ببرید. امروزه ترکیه، به ویژه استانبول به یکی از اصلی ترین مراکز سرمایه گذاری و خرید ملک تبدیل شده است که همین  موضوع موجب جذب و تحریک سرمایه گذاران املاک می شود.

پیام بگذارید