خرید ویلا استانبول

۱۴۰۱-۰۸-۲۰
0 نظر

خرید ویلا استانبول

خرید ویلا استانبول؛شهر بزرگ ترکیه، استانبول، ادغام کاملی از تأثیرات فرهنگی امپراتوری های مختلف است که در اینجا حکومت می کردند. داشتن ملک شخصی در استانبول، مکانی که یکی از محبوب ترین نقاط توریستی است، همیشه ایده خوبی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشورین ما تماس بگیرید.

لطفا با مشاورین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید

095065888989

 WHATSAPP : https://wa.me/905065888989

با تام تورکی، می توانید ویلاهای فروشی در استانبول را با بهترین قیمت خریداری کنید.

تام تورکی با بیش از چندین سال تجربه در بازار املاک، یک شرکت املاک و مستغلات مشهور است که شعار اصلی آن کمک به مردم در سراسر جهان برای خرید ویلا برای فروش در استانبول ترکیه است. تام تورکی با یک پایگاه داده جامع از ویلاهای تایید شده برای فروش در ترکیه، اموال مناسب را با بهترین نرخ تضمین می کند.

 

چه بخواهید ویلای لوکس بخرید چه ویلای دوبلکس، تام تورکی می تواند به شما در یافتن ویلای مناسب کمک کند. ویلاهای فروش در ترکیه با طراحی عالی، امکاناتی مانند استخر، سیستم هشدار، گرمایش مرکزی، باغ و غیره را ارائه می دهند. و بنابراین، برای اهداف تجاری و مسکونی مناسب هستند.

بیشتر بدانید؛خرید خانه های ویلایی در ترکیه –امنیت سرمایه گذاری در ترکیه –اقامت ترکیه با خرید ملکاجاره خانه در استانبول

خرید ملک در ترکیه

در سال‌های اخیر، چه اتفاقی در بازار املاک و مستغلات ترکیه افتاده است و چرا نرخ سرمایه‌گذاری خارجی افزایش یافته است؟ تمامی سوالات شما در زیر پاسخ داده شده است.

ملک ترکیه یکی از سریعترین بازارهای در حال رشد در اروپا است. ترکیه در سال های اخیر شاهد رونق ساخت و ساز و افزایش سرمایه گذاری خارجی بوده است. اگر به دنبال مکانی برای خرید ملک هستید، قبل از خرید ارزش آن را دارد.

 

املاک لوکس را برای خرید در ترکیه بیابید

ترکیه در سال های اخیر به روی سرمایه گذاران خارجی باز شده است. اقتصاد این کشور در حال رشد است و برای بسیاری از مردم در سراسر جهان که به دنبال خرید ملک در خارج از کشور هستند، به گزینه سرمایه گذاری با ثبات تری تبدیل شده است.

 

خرید املاک ترکیه مزایای مالیاتی دارد. سود سرمایه ای از املاک در ترکیه طبق قانون مشمول مالیات نمی شود.

اگر یک علاقه‌مند به ملک هستید و مطمئن نیستید که آیا ترکیه گزینه خوبی است یا خیر. در اینجا پیشنهادات آن است- قیمت های پایین و نزدیک به اروپا است، استانبول فقط یک ساعت با هواپیما از اکثر شهرهای اروپایی فاصله دارد.

 

دریافت ملک برای فروش در ترکیه با خانه و فراتر از آن

از ویلاها، آپارتمان ها و استودیوها، چندین ملک برای خرید در ترکیه وجود دارد. مناطق مختلفی در اطراف وجود دارد که می توانید آنها را در ترکیه خریداری کنید. بسیاری از مناطق در سراسر کشور کیفیت زندگی خوبی را با تمام امکانات رفاهی در فاصله قابل پیاده‌روی ارائه می‌دهند.

 

اموال رویاهای شما، اکنون در دسترس است

چیزی که خواص را در ترکیه خارق العاده می کند این واقعیت است که برای هر نوع صاحب خانه گزینه هایی دارد. چه به دنبال اقامت در خانه ای بدون مانع با منظره دریا باشید، چه نگاهی اجمالی به شهر شلوغ یا آرامش کوه ها، مطمئناً این کشور شگفت انگیز را کشف خواهید کرد.

ما املاک را در شهرهایی مانند آنکارا، بورسا، استانبول و ازمیر ارائه می دهیم. یکی را انتخاب کنید، ما به شما اطمینان می دهیم که با انتخاب ترکیه به عنوان خانه جدید خود هرگز اشتباه نخواهید کرد.

ترکیه یک کشور اوراسیا بین قاره ای است که کلان شهر استانبول اروپا و آسیا را در تنگه بسفر در بر می گیرد. این کشور از اهمیت ژئواستراتژیک بالایی برخوردار است و دارای صنایع پرسود است که به نفع بسیاری از کشورهاست

 

شهروندی ترکیه از طریق مزایای برنامه سرمایه گذاری

سرمایه گذاران خارجی به 110 کشور از جمله هنگ کنگ، ژاپن و سنگاپور سفر بدون ویزا خواهند داشت.

آنها در کشوری با زندگی با کیفیت، آب و هوای دلپذیر مدیترانه ای و چشم انداز خیره کننده شهروندی کسب خواهند کرد.

به درخواست کننده تابعیت کامل داده شد که شامل اعضای خانواده نیز می شد.

گذرنامه ترکیه به سرمایه گذار یک ویزای سرمایه گذار قابل تجدید پنج ساله در ایالات متحده آمریکا اعطا می کند.

دسترسی به یک کشور اوراسیا که قاره ها را در بر می گیرد و به عنوان یک قطب اقتصادی، مالی و سیاسی پایدار برای اروپا، آسیای غربی و خاورمیانه عمل می کند.

 

شرایط شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

متقاضی اولیه باید یکی از شرایط سرمایه گذاری زیر را برای واجد شرایط بودن برای شهروندی برآورده کند.

ملکی به ارزش حداقل 400000 دلار در ترکیهدخریداری کنید.

حداقل 500000 دلار در سرمایه ثابت سرمایه گذاری کنید.

یک حساب بانکی ترکیه را با حداقل 500000 دلار، پول نقد خارجی مشابه یا لیر ترکیه تامین مالی کنید.

حداقل 500000 دلار، معادل آن به ارزهای دیگر یا TRY در اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500000 دلار آمریکا (یا مبلغی معادل آن به ارز دیگر، لیر ترکیه یا ارز دیگر) در سهام یک صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات یا یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500000 دلار، پول نقد خارجی مشابه یا لیر ترکیه برای حداقل مدت نگهداری سه ساله در یک سیستم بازنشستگی خصوصی سرمایه گذاری کنید.

طبق تایید وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی، حداقل 50 شغل ایجاد کنید.

متقاضی اصلی می تواند از طرف همسر، فرزندان تحت تکفل زیر 18 سال و فرزندان در هر سنی دارای معلولیت درخواست ارسال کند.

 

مراحل و مدت برنامه شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

متقاضیان باید پس از انتخاب گزینه سرمایه گذاری قابل قبول، درخواست اجازه اقامت را از طرف خانواده ارسال کنند. پس از آن، متقاضی اولیه باید یک حساب بانکی در ترکیه ایجاد کند.

 

پس از خرید ملک، مدارک به دولت ارائه می شود. تمام مواد درخواستی، از جمله گواهینامه ها و ترجمه ها، بررسی می شود، روند بررسی شروع می شود، سپس درخواست مصاحبه ارسال می شود. معمولاً 120 روز طول می کشد تا درخواست ها تایید شود و پس از آن مدارک شهروندی ارائه می شود. پس از آن، درخواست گذرنامه ممکن است تحویل داده شود.

پیام بگذارید