دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

۱۴۰۱-۰۸-۲۰
0 نظر

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه؛خرید خانه در ترکیه مزایای زیادی برای ایرانیان دارد و یک سرمایه گذاری عالی و سودآور است. ترکیه یک کشور نیمه اروپایی در مسیر پیشرفت است. از این رو فرصت بسیار خوبی برای زندگی و سرمایه گذاری ایرانیان ایجاد می کند و به همین دلیل در چند سال گذشته بسیاری از ایرانیان اقدام به خرید خانه در ترکیه کرده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشورین ما تماس بگیرید.

لطفا با مشاورین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید

095065888989

 WHATSAPP : https://wa.me/905065888989

با خرید خانه در این کشور می توانید از مزایای آن بهره مند شوید و از رفاه بالای زندگی در زیباترین و بهترین شهرها، پیشرفت شغلی و تحصیلی و همچنین راه اندازی کسب و کارهای جدید و سودآور برخوردار شوید. اما قبل از خرید خانه در ترکیه باید نکات مهمی را در این زمینه بدانید.

یکی از مهمترین نکات در خرید ملک در ترکیه موضوع مالکیت قطعی می باشد. با خرید خانه در ترکیه به اصطلاح قانونی صاحب ملک و صاحب آن خواهید شد. بر اساس این قانون، برخلاف کشورهایی مانند امارات، شما مالک زمین در ترکیه هستید.

 

خرید خانه در ترکیه و دریافت اجازه اقامت

اکثر ایرانیانی که برای خرید خانه به ترکیه می روند به دنبال اقامت و تابعیت این کشور هستند. اگر قصد اقامت در این کشور را دارید، باید نکاتی را در مورد خرید خانه در ترکیه بدانید، زیرا برخلاف تصور بسیاری از افراد که معتقدند خرید خانه در ترکیه با هر مبلغی منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت در این کشور می شود. کشور، اینطور نیست، اما در واقع دولت ترکیه به اتباع خارجی که خانه هایی به ارزش حداقل 250000 دلار خریداری می کنند، تابعیت می دهد.

 

راه های مختلفی برای اخذ اقامت ترکیه وجود دارد و پروسه اخذ اقامت دائم ممکن است چندین سال طول بکشد. بنابراین قبل از خرید خانه در ترکیه باید شرایط خانه مورد نظر را از نظر امکان اخذ تابعیت بررسی کنید. البته یک مشاور املاک حرفه ای می تواند در این فرآیند به شما کمک کند و روند اخذ تابعیت ترکیه را سرعت بخشد.

 

آمار خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان

خرید خانه در ترکیه در بین ایرانیان بسیار محبوب است، زیرا ترکیه کشوری جذاب، در همسایگی ایران است که اشتراکات فرهنگی زیادی با ایران دارد و همچنین برای مهاجرانی که قصد خرید خانه و سرمایه گذاری در ترکیه را دارند، تسهیلات مطلوبی را فراهم می کند. او انجام می دهد. با توجه به آمار به دست آمده از خرید خانه در ترکیه می توان گفت ایرانی ها و برخی کشورهای دیگر همسایه ترکیه بیشترین آمار خرید خانه را در ترکیه داشته اند.

 

شهرهای مناسب برای خرید ملک در ترکیه

شهرهای مجزای ترکیه به صورت جداگانه گزینه های جذابی برای خرید ملک هستند، اما اینکه کدام یک از این شهرها برای خرید خانه در ترکیه مناسب تلقی می شوند بستگی به نیاز و شرایط شما دارد. در حال حاضر مناسب ترین شهر ترکیه برای خرید ملک از دیدگاه ایران استانبول است.

 

استانبول بزرگترین و پیشرفته ترین شهر ترکیه است که بخشی از آن در اروپا واقع شده و این شهر از نظر سرمایه گذاری در موقعیت بسیار مطلوبی قرار دارد. به همین دلیل، مقصد اصلی سرمایه گذاری خارجی ها به ویژه در بخش مسکن است. شهر استانبول بالاترین سطح درآمد و کیفیت زندگی را در بین شهرهای دیگر ترکیه دارد. پایتخت توریستی ترکیه استانبول است، زیرا جاذبه های گردشگری زیادی دارد.

 

مزایای خرید ملک در ترکیه به عنوان سرمایه گذاری و برای زندگی

خرید خانه در ترکیه چه برای سرمایه گذاری و چه برای زندگی مزایای زیادی دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

بیشتر بدانید؛خرید خانه های ویلایی در ترکیه –امنیت سرمایه گذاری در ترکیهخرید ویلا استانبول –اجاره خانه در استانبول

اخذ اقامت از طریق خرید خانه در کشور ترکیه

یکی از مزایای اصلی خرید خانه در ترکیه اخذ اقامت این کشور است. در صورت خرید خانه در این کشور می توانید به هر قیمتی اجازه اقامت در ترکیه را دریافت کنید. البته اگر قیمت خانه ای که در ترکیه خریداری کرده اید بیش از 250 هزار دلار باشد، می توانید حق شهروندی و پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

 

قیمت مناسب برای خانه های ترک

یکی دیگر از مزیت های خرید خانه در ترکیه قیمت خانه هایی است که نسبت به خانه های ایران مقرون به صرفه تر هستند. می توان گفت قیمت خانه در استانبول نصف قیمت خانه در تهران است و به همین دلیل کشورهای اروپایی ایران، روسیه و همچنین عراق اقدام به خرید خانه در ترکیه کرده اند.

 

هزینه پایین زندگی در ترکیه

یکی دیگر از مزیت های خرید خانه در ترکیه که باعث شده افراد زیادی به ترکیه مهاجرت کنند این است که نه تنها برای خرید خانه در این کشور به پول زیادی نیاز ندارید، بلکه هزینه زندگی در این کشور نیز پایین است. در واقع زندگی در ترکیه از کیفیت زندگی اروپایی برخوردار خواهد بود و همچنان هزینه های کمی خواهید داشت.

 

سایر مزایای خرید خانه در ترکیه

از دیگر مزایای خرید خانه در ترکیه می توان به امکان خرید اقساطی خانه در ترکیه، نزدیک بودن ترکیه به ایران، امکان سفر بدون ویزا به 110 کشور با پاسپورت ترکیه، امکانات بالا و امکانات رفاهی گسترده در این کشور اشاره کرد. اشاره شده.

 

اخرین حرف

در این مقاله به نکات مهمی که برای خرید خانه در ترکیه باید بدانید پرداخته ایم. با در نظر گرفتن این نکات، می توانید با خیال راحت در ترکیه خانه بخرید، اما توصیه می شود قبل از هر انتخابی از یک مشاور املاک معتبر و معتبر کمک بگیرید، زیرا ممکن است هر انتخابی داشته باشید. اشتباه است، ضرر مالی زیادی متحمل شوید. بنابراین با کارشناسان در زمینه سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه مشورت کنید.

پیام بگذارید