سرمایه گذاری در ترکیه

۱۴۰۱-۰۷-۲۴
0 نظر

سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه ؛آیا خرید ملک در حال ساخت در ترکیه بی خطر است؟

اگر ملک ترکیه ای را خریداری کنید که در حال ساخت است، شرکت ما همیشه اطلاعات آن را به روز رسانی می کند و شما را از روند توسعه ی آن مطلع می کند و به روز رسانی ها را برای شما ارسال می کند. عکس ها و فیلم ها در مورد وضعیت پروژه شرکت های ساختمانی که ما سال ها کار می کنیم به کار خود متعهد هستند و کلید را به موقع تحویل می دهند. اگر درخواست خاصی در مورد طراحی داخلی دارید، شرکت توسعه دهنده خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

آیا یک خارجی می تواند برای یک ملک در ترکیه وام مسکن دریافت کند؟

اتباع خارجی و ترک هایی که در خارج از کشور زندگی می کنند می توانند به راحتی به طیف گسترده ای از محصولات وام مسکن غیر مقیم برای مقاصد مسکونی یا سرمایه گذاری دسترسی داشته باشند.

املاک و مستغلات ما با همکاری برخی از بانک های مرتفع ترکیه خوشحال خواهند شد که به شما در جستجو و دریافت وام مسکن ترکیه کمک کنند.

احتمالا از خود می پرسید: آیا می توانم برای ملکی در ترکیه وام مسکن بگیرم؟ در واقع، اتباع خارجی می توانند از بانک های ترکیه وام مسکن تا سقف 60 تا 70 درصد ارزش ارزیابی شده ملک دریافت کنند و به لیر ترکیه ترتیب داده شده است.

توصیه می کنیم قبل از آمدن به ترکیه به جستجوی وام مسکن بپردازید تا بدانید دقیقاً چقدر باید برای خانه و ویلای رویایی خود هزینه کنید. ما همچنین به مشتریان خود کمک می کنیم تا در صورت تمایل، برنامه پرداخت اقساطی بدون هیچ سودی را مستقیماً با شرکت های ساختمانی انجام دهند.

برای کسب اطلاعات در باره خرید ملک در ترکیه و خرید خانه در استانبول و خرید آپارتمان در استانبول بر روی آن ها کلیک کنید.

آیا اگر وام مسکن داشته باشم می توانم ملک خود را اجاره بدهم؟

تقریباً تمام املاک در ترکیه دارایی های آزاد هستند، هیچ محدودیتی برای اجاره املاک وجود ندارد. شما می توانید ملک خود را تا زمانی که بخواهید به هر کسی که می خواهید واگذار کنید.

آیا می توانم یک ملک بخرم و فوراً آن را بفروشم؟

گروه ما می تواند ملکی را که خریداری کرده اید مجدداً بفروشد. از آنجایی که ما به یک بازار بزرگ و شرکای محلی خوب در منطقه دسترسی داریم، می توانیم به راحتی املاک شما را در مدت زمان کوتاهی بفروشیم.

هزینه خرید ملک در ترکیه چقدر است؟

هزینه خرید ملک در ترکیه نسبت به سایر کشورها کمتر است. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه های گزارش ارزیابی، هزینه های انتقال سند مالکیت، مالیات بر دارایی، هزینه های نمایندگی املاک، هزینه های وکلا، هزینه های دفتر اسناد رسمی و ترجمه و غیره، از کارشناسان ما سوال کنید.

گروه حرفه ای ما به شما اطمینان می دهد که با صداقت، صداقت و شفافیت کار می کنیم. ما سالهاست با شرکت های ساخت و ساز ترکیه و توسعه دهندگان املاک در ترکیه کار می کنیم و تجربه خوبی در فروش املاک به اتباع خارجی داریم.

میتوان گفت ما رهبر بازار در فروش املاک به ویژه در استانبول و شهرهای بزرگ ترکیه مانند آنتالیا، آلانیا، سیده، بلک، کمر، بدروم، فتحیه، گازی پاشا و غیره هستیم.

اگر قصد خرید آپارتمان در ترکیه را دارید، تنها چیزی که نیاز دارید این است که وب سایت ما را بررسی کرده و ملک رویایی خود را جستجو کنید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما کمک کنیم خانه هایی با قیمت مناسب برای خرید در ترکیه پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد.

وب سایت ما که بر اساس آخرین فناوری مطابق با آخرین نیازهای دنیای مدرن ساخته شده و تمامی مطالب و اطلاعات به صورت دستی ترجمه شده و روزانه به روز می شوند.

پیام بگذارید