قیمت خانه در آنتالیا

۱۴۰۱-۰۸-۲۶
0 نظر

قیمت خانه در آنتالیا

قیمت خانه در آنتالیا؛ بر اساس آمار فروش مسکن موسسه آمار ترکیه، نرخ خرید مسکن توسط خارجی ها در ترکیه به طور مداوم در حال افزایش است. در حالی که فروش مسکن به اتباع خارجی و خارج از کشور همچنان رو به افزایش بود، نیاز به اطلاع رسانی به صاحبان املاک در مورد این موضوع به وجود آمد. برخی از محدودیت های قانونی وجود دارد که افرادی که می خواهند خانه ای را به خارجی ها بفروشند باید به آن توجه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشورین ما تماس بگیرید.

لطفا با مشاورین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید

095065888989

 WHATSAPP : https://wa.me/905065888989

معاملات فروش مسکن به اتباع خارجی چیست؟

برای فروش مسکن به اتباع خارجی باید از اداره کل ثبت اسناد و املاک وقت قبلی گرفته شود. برای نوبت دهی می توانید در داخل کشور و از خارج از کشور با تلفن 905528588388 تماس بگیرید. از طریق سامانه تعیین وقت ثبت اسناد اداره کل ثبت اسناد و املاک  می توان درخواست تعیین وقت آنلاین کرد. صاحبان املاک و خریداران خارجی باید در روز و ساعت مقرر در اداره ثبت اسناد و املاک حضور داشته باشند.

 

مدارک مورد نیاز برای فرآیند انتقال سند چیست؟

مدارکی که برای فروش خانه به اتباع خارجی باید در سند مالکیت ارائه شود به شرح زیر است:

 

سند ملکی

مدرک شناسایی یا پاسپورت (در صورت لزوم ترجمه پاسپورت ممکن است درخواست شود.)

گواهی ارزش منصفانه املاک از شهرداری اخذ شود

بیمه نامه اجباری زلزله (DASK).

در صورتی که معامله با وکالتنامه صادره در خارج از کشور انجام شود، اصل و رونوشت محضری ترجمه سوگندنامه وکالتنامه.

 

اخذ گزارش ارزیابی املاک نیز ضروری است. گزارش ارزش گذاری که ارزش فعلی املاک را تعیین می کند به مدت 3 ماه از تاریخ صدور معتبر تلقی می شود.

 

اگر طرفی هست که ترکی بلد نیست حتما باید مترجم قسم خورده حضور داشته باشد.

ما به عنوان راهنمای خانه آنتالیا، ایده آل ترین خانه را برای شما پیدا کرده و از شما در این روند حمایت می کنیم.

 

آنتالیا که شهری فوق‌العاده در منطقه مدیترانه است، با 630 کیلومتر خط ساحلی یکی از مهم ‌ترین مراکز گردشگری ترکیه است. این شهر بر روی دو دشت ساخته شده است و دشت در امتداد سواحل مدیترانه کشیده شده است. دشت دیگر که آنتالیا در آن واقع شده است، قسمت شمالی شهر را در بر می گیرد. آنتالیا شهری است که در آن دریا، خورشید، طبیعت و تاریخ در یک هماهنگی در کنار هم قرار گرفته اند. وقتی از آنتالیا یاد می شود، بهشت ​​گردشگری ترکیه به ذهن متبادر می شود. هر منطقه از آنتالیا به خودی خود یک شگفتی طبیعی است. به خواندن این مقاله راهنما که برای خرید ملک در آنتالیا برای شما آماده کرده ایم، ادامه دهید.

 

شهروندان روسیه بیشترین خانه ها را در آنتالیا خریداری کردند

آنتالیا پس از استانبول محبوب ترین شهر برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه است. این شهر همچنین یکی از شهرهای پیشرو کشور از نظر تعداد اتباع خارجی ساکن و تاسیس شرکت می باشد.

ساختمان های جدید در آنتالیا روز به روز در حال افزایش هستند. آنتالیا توجه شگفت انگیز شهروندان را در ترکیه به خود جلب می کند و همچنین روسیه، ایران و آلمان از جمله کشورهایی هستند که وقتی به ساختمان های جدید آنتالیا فکر می کنیم در آنتالیا خانه خریداری می کنند. آنتالیا، یکی از مهم ترین شهرهای حوزه گردشگری مدیترانه، دارای زیبایی هایی است که می توان آن را خیره چشم جهان نامید و این شهر در تاریخ، فرهنگ، ورزش، نمایشگاه ها، غذا شناسی، کنگره و طبیعت گردی و همچنین گردشگری برجسته است. دریا، شن و خورشید. بیش از 100 پرواز مستقیم از آنتالیا به ده ها کشور وجود دارد و برندهای جهانی و محلی به سرمایه گذاری خود در آنتالیا ادامه می دهند. مردم از بسیاری از نقاط جهان برای زندگی به آنتالیا می آیند.

 

در آنتالیا، جایی که روس‌ها و اوکراینی‌ها پس از جنگ برای زندگی به آنجا آمدند، اجاره ماهیانه آپارتمان‌های لوکس از طریق دریا بسیار افزایش یافت. به دلیل جنگ، شهروندان اوکراین و روسیه تقاضای زیادی برای اجاره و فروش خانه در آنتالیا دارند. البته قیمت ها بر اساس منطقه آنتالیا متفاوت است. به ‌ویژه اوکراینی‌هایی که از جنگ روسیه و اوکراین که در فوریه گذشته آغاز شد، گریختند، می ‌خواستند در ترکیه زندگی کنند که طبیعتاً آنتالیا را قابل اعتمادتر می‌ دانستند و در آنتالیا ساکن شوند، جایی که اغلب تعطیلات را در آنجا می‌گذرانند. برخی از اوکراینی‌هایی که برای زندگی با خانواده‌های خود آمده‌اند، با اقوام خود مستقر شده‌اند، در حالی که آنهایی که درآمد بالایی دارند، املاک و مستغلات می‌خرند یا اجاره می‌کنند.

در شهری که فعالیت املاک و مستغلات شروع شد، هم اجاره بها و هم قیمت خرید بسیار افزایش یافت. به نظر می رسد داشتن ملک آنتالیا یکی از بهترین گزینه ها برای خارجی ها و همچنین شهروندان ترکیه باشد. اگر می خواهید در این شهر شگفت انگیز ملک داشته باشید، می توانید بدون هیچ تردیدی با تام تورکی تماس بگیرید.

 

خانه های زیادی برای فروش در آنتالیا وجود دارد و قیمت این خانه ها با توجه به منطقه ای که در آن واقع شده اند بسیار متفاوت است، عوامل زیادی در تعیین قیمت آپارتمان هنگام خرید خانه برای فروش در آنتالیا وجود دارد. این موارد را می توان به شرح زیر فهرست کرد: موقعیت خانه، تعداد و عرض اتاق های بالکن، شماره حمام، معماری داخلی خانه. هنگام تحقیق در مورد قیمت آپارتمان برای فروش در آنتالیا باید این موارد را در نظر گرفت. در میان این عوامل، موقعیت خانه است که بیشتر قیمت خانه را تعیین می کند.

بیشتر بدانید؛خرید خانه های ویلایی در ترکیه –دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه مشاوراملاک ایرانی در ترکیهمشاوراملاک در ترکیه

چرا باید در آنتالیا خانه بخریم؟

هر منطقه از آنتالیا که دارای مناطق زیادی است برای زندگی بسیار مناسب است. به همین دلیل باید از قبل تحقیق کنید که آیا محله ای که تصمیم دارید در آن زندگی کنید مناسب شرایط شماست یا خیر. مناطقی که بیشترین خانه ها در آنتالیا خریداری می شود در زیر آورده شده است:

 

مورات پاشا

این یکی از مناطقی است که مردم هنگام جستجوی آپارتمان برای فروش جستجو می کنند. از آنجایی که در مرکز آنتالیا قرار دارد، فرصت های اجتماعی زیادی در این منطقه یافت می شود. همچنین موراتپاشا یکی از شلوغ ترین محله هاست.

 

کنیالتی

این شهر ساحلی است که در مرکز شهر کنیالتی واقع شده است. کنیالتی که از نظر طبیعت، مناظر و گردشگری پیشتاز است، با فرصت های اجتماعی خود یکی از مناسب ترین مناطق برای زندگی است. در حالی که به دنبال خانه هستید، می توانید نگاهی به محله های Arapsuyu، Liman، Hurma، Gürsu و Uncalı بیندازید. ساحل معروف کنییالتی در جهان وجود دارد. قیمت خانه در کنیالتی که به دلیل موقعیت مکانی آن تقاضای زیادی دارد، دائما در حال افزایش است.

 

کپز

کپز بزرگترین منطقه آنتالیا است. این شهر همزمان با کنییالتی و موراتپاشا همجوار است. با افزایش جمعیت در 10 سال اخیر، فضاهای زندگی جدید در محله های دورافتاده کپز شکل گرفته است. فرهنگ، آهاتلی، دوکوما و چالی از محبوب ترین مکان های زندگی در کپز هستند. به خصوص از آنجایی که منطقه کولتور بسیار نزدیک به دانشگاه آکدنیز است، این منطقه عموماً توسط جوانان ترجیح داده می شود.

 

کمر

کمر همیشه یک مکان محبوب بوده است. هتل های 5 ستاره زیادی در کمر وجود دارد. به همین دلیل است که در تابستان گردشگران زیادی وجود دارد. معمولا گردشگران روسی کمر را ترجیح می دهند. قیمت خانه در کمر به طور مداوم در حال افزایش است.

 

کاش

جمعیت آن به ویژه در ماه های تابستان افزایش می یابد. چرا که کاش به یک تفرجگاه تابستانی معروف است. کش با سواحل و طبیعت زیبای خود یک جاذبه گردشگری است. اگر می خواهید خانه تابستانی بخرید، می توانید به آگهی های املاک در کش مراجعه کنید. در صورت تمایل می توانیم بدون خسته شدن به دنبال و یافتن مناسب ترین و زیباترین خانه در آنتالیا برای شما باشیم.

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم، آنتالیا بیش از سال های گذشته تقاضاهای داخلی و بین المللی را دریافت می کند. املاک در آنتالیا به سرعت و به راحتی تغییر می کند. در چنین شرایطی باید با بهترین افراد کار کرد. مشاوره و تجربه در زمینه املاک و مستغلات اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید بهترین ها را در آنتالیا خریداری یا اجاره کنید، می توانید بدون تردید با ما تماس بگیرید. تام تورکی همیشه آماده کمک به شما است.

پیام بگذارید