مشاوراملاک در ترکیه

۱۴۰۱-۰۸-۲۰
0 نظر

مشاوراملاک در ترکیه

مشاوراملاک در ترکیه؛مشاور املاک در ترکیه اطلاعات و انتظارات اولیه را برای سرمایه گذاران در بخش املاک ترکیه در مورد هزینه های پروژه های سرمایه گذاری یا بازده مورد انتظار و همچنین عرضه و تقاضای مربوط به پروژه املاک ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشورین ما تماس بگیرید.

لطفا با مشاورین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید

095065888989

 WHATSAPP : https://wa.me/905065888989

در مواردی که سرمایه‌ گذاری‌های موفق املاک و مستغلات باید در حین فکر انجام آن‌ها، روش ‌شناسی روشنی داشته باشند، که با مطالعه اعتبار املاک برای سرمایه‌گذاری و مراحل بعدی لازم برای ایجاد پروژه‌های سرمایه‌ گذاری شروع می‌شود.

 

شرایط بازار املاک ترکیه اخیراً منجر به افزایش عملکرد و کاهش ریسک شده است. این شرایط منجر به افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در ترکیه به طور کلی و سرمایه گذاری در استانبول به طور خاص شده است. بنابراین، مهمترین نکته ای که سرمایه گذار باید در حین سرمایه گذاری در بازار دائمی در حال رشد املاک ترکیه روی آن تمرکز کند، دقت انتخاب است، زیرا وجوه غیرمنقول (املاک) مانند سایر صندوق های منقول نیاز به مدیریت حرفه ای برای حفظ ارزش و ارزش دارد. سود مالی بیشتری ایجاد کند.

 

یکی از خدمات املاک و مستغلات  تام تورکی خدمات مشاوراملاک در ترکیه است که با اطلاع رسانی به سرمایه گذاران در مورد بخش املاک ترکیه، ارزیابی می کنیم که سرمایه گذار می خواهد از طریق سرمایه گذاری خود به چه چیزی دست یابد و استراتژی مناسبی را در پرتو این …

 

این سرویس نه تنها در مورد سرمایه گذاری در املاک مسکونی مانند مجتمع های مسکونی بلکه سرمایه گذاری در املاک تجاری مانند ادارات، هتل ها، زمین، مزارع و مراکز خرید از طریق تیم تخصصی کارشناسان حرفه ای ارزیابی املاک، کارشناسان سرمایه گذاری و توسعه املاک و مستغلات است. پروژه های مشاوراملاک در ترکیه املاک شرکت ما مسئولیت پیشرفت سرمایه گذاری و تکمیل کلیه شرایط قانونی جهت عقد قرارداد نزد مراجع ذیصلاح در ترکیه را بر عهده دارد.

 

خدمات مشاوراملاک در ترکیه توسط املاک تام تورکی

خدمات مشاوره املاک و مستغلات شامل:

 

ارائه اطلاعات کلی در مورد ملک مورد سرمایه گذاری و ایجاد استراتژی سرمایه گذاری مطمئن با در نظر گرفتن خواسته های سرمایه گذار.

از طریق استراتژی سرمایه گذاری ایجاد شده، تیم ما املاک و مستغلات مورد نیاز را جستجو و بررسی می کند. این ملک با همکاری متخصصان ذیصلاح ارزیابی می شود.

 

مراحل خدمات مشاوره املاک

تحلیل میدانی، تحلیل بازار و تحلیل رقابتی سرمایه گذاری مورد نظر.

تجزیه و تحلیل مناسب بودن سرمایه گذاری ملک مورد نیاز برای خواسته های سرمایه گذار.

توسعه مفهوم سرمایه گذاری و توسعه مفهوم توسعه.

ایجاد مطالعات امکان سنجی از نظر مالی و اداری.

مطالعه خطرات احتمالی و احتمالی

تدوین مراحل و استراتژی سرمایه گذاری.

 

ما همچنین مشتریان خود را در مورد آخرین قوانین دولت ترکیه، تحولات نظارتی مهم ترین شهرهای سرمایه گذاری در ترکیه مطلع می کنیم و مشاوره با کیفیت بالا در زمینه امور مالی املاک، ضمانت نامه املاک و صندوق های سرمایه گذاری املاک و مستغلات ارائه می دهیم.

 

بهترین مکان برای خرید ملک در کشور ترکیه کجاست؟

تفاوت زیادی بین داشتن خانه و خرید ملک مناسب در ترکیه وجود دارد. خانه ما اولین جایی است که ما دیدگاه خود را از زندگی به دنیای بیرون منعکس می کنیم. هنگام تصمیم گیری برای خرید خانه، ابتدا باید درخواست ها و معیارهایی مانند “هدف از خرید این خانه، موقعیت آپارتمان، بودجه و املاک املاک” را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، برای یک خانه تعطیلات، آیا قصد دارید خانه ای بخرید، جایی که مدت طولانی در آن زندگی کنید، یا ملکی برای اهداف سرمایه گذاری؟ این سوال اولین سوالی است که باید به آن پاسخ دهید.

 

در اینجا شهرهای اصلی را برای خرید ملک در ترکیه به شما توصیه می کنیم، جایی که هر گوشه آن بهشت ​​متفاوتی است و مزایای آنها به شرح زیر است:

 

آلانیا: این یکی از اولین آدرس هایی است که دارای املاک و مستغلات در آلانیا است و درآمد شما را دو برابر می کند. آلانیا با مزیت موقعیت مکانی، مناظر و زندگی طبیعی خود، به سرمایه گذاران خود احساس تعطیلات بی پایان در املاک و مستغلات را می دهد. از تبدیل املاک و مستغلات مفهومی هتل 5 ستاره و املاکی که خریداری می کنید به یک سرمایه گذاری با بازده بالا برای زندگی شهری بین کوه و دریا لذت ببرید.

 

آنتالیا: اگر در مورد املاک و مستغلات در مکانی صحبت می کنیم که پایتخت گردشگری است، املاک و مستغلات در آنتالیا عینی ترین مثال از این موضوع است. داشتن یک خانه در آنتالیا، جایی که گردشگری شدیدترین است، به معنای آغاز یک تعطیلات آرام در زندگی شما است. آنتالیا که در نظرسنجی های رضایت رتبه اول را ندارد، شهری باشکوه است که در تمام دنیا شناخته شده است، جایی که میلیون ها نفر نه تنها برای بازدید، بلکه برای سرمایه گذاری ملک نیز در آن جمع می شوند.

 

استانبول: املاک و مستغلات در استانبول یک نیروگاه، مرکزی برای خرده‌فروشی لوکس، اقامتگاه، آموزش، اقامتگاه‌های ممتاز و موارد دیگر است. استانبول بیشترین تمرکز ثروت، تحصیلات، سبک زندگی و زیرساخت ها را دارد. این یک کلان شهر مهم است که در آن سرمایه گذاران ملک را خریداری می کنند و با مکان های تاریخی و مناظر باشکوه آن سود می برند.

 

مرسین: مرسین نقطه ای است که گردشگری مهم و زندگی شهری را در خط ساحلی جنوبی ترکیب می کند. مفهوم صلح و امنیت را با سازه هایش مشرف به طبیعت عالی و ماسه های طلایی که به طور کلی تحت سلطه گردشگری ترکیه است، ارائه می دهد. املاک و مستغلات در مرسین برای کسانی که به دنبال زندگی شهری و تعطیلات آرام هستند مناسب است.

 

قبرس: اگرچه با شرایط اقتصادی در حال توسعه، مکان کوچکی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در قبرس است، اما به دلیل رشد سریع اقتصاد خود، فرصت های سرمایه گذاری زیادی را ارائه می دهد. قبرس دارای بهترین سواحل جزیره و دیدنی ترین مناظر طبیعی و بکر است. این یکی از آدرس‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری است، زیرا آپارتمان‌های لوکس در اینجا با قیمت‌های پایین‌تری نسبت به ارزش خود فروخته می‌شوند.

 

بدروم: هالیکارناسوس! بهتر است بگوییم بدروم یکی از 7 عجایب جهان است که نه تنها توجه گردشگران اروپایی و داخلی را به خود جلب می کند بلکه مورد بازدید و سرمایه گذاری تمام دنیا قرار می گیرد. املاک و مستغلات در بدروم مانند سرمایه گذاری در با ارزش ترین مروارید دریای اژه است. همیشه ارزش خود را حفظ کرده و افزایش می دهد. با تمام امکاناتی که می خواهید در یک ملک داشته باشید ارائه می شود.

 

YALOVA: یالووا که در میانه کلان شهرهای بزرگ و پروژه های حمل و نقل قرار دارد، هر روز که می گذرد از نظر موقعیت مکانی ارزش بیشتری پیدا می کند و موفق می شود رقبای خود را در گردشگری و سرمایه گذاری در املاک حذف کند. املاک در یالووا نشان می دهد که با ترکیب گردشگری و زندگی شهری و اولین ایستگاه مراکز نمایشگاهی و کنگره میزبان سرمایه گذاران خود خواهد بود.

بیشتر بدانید؛خرید خانه های ویلایی در ترکیهدریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه خرید ویلا استانبول –اجاره خانه در استانبول

قیمت املاک در ترکیه چقدر است؟

زمانی که تصمیم به خرید ملک می گیرید، بودجه مهم ترین معیار خواهد بود. این مرحله را می توان بسیار ساده تر از سایر کشورها با فرصت های پرداخت ارائه شده توسط املاک در ترکیه، شرکت های ساختمانی و وام های بانکی برنامه ریزی کرد.

 

تناسب ویژگی های ملک با خواسته های شما یک معیار مهم در محاسبات بودجه شما خواهد بود. از مشاور املاک خود کمک بگیرید و بپرسید: “برای یک سرمایه گذاری هوشمند چقدر باید بودجه داشته باشم که بتوانید با اطمینان خرید کنید و با موفقیت سود ببرید؟”

 

قیمت آپارتمان برای فروش در ترکیه بسته به ویژگی ها و امکاناتی که به دنبال آن هستید ممکن است متفاوت باشد. قیمت آپارتمان در ترکیه بین 25000 یورو تا 5000000 یورو متغیر است. شما می توانید آپارتمان های فروشی در ترکیه را در این محدوده قیمتی، اقامتگاه هایی در مجتمعی با امکانات بسیار با امکانات مورد نظر و با موقعیت مکانی با دید پیدا کنید. سرمایه گذارانی که بیشتر به حریم خصوصی و زندگی آرام خود اهمیت می دهند و زندگی در باغ را دوست دارند می توانند ویلاهایی برای فروش در ترکیه با قیمت هایی از 55000 یورو داشته باشند.

 

خرید خانه از پروژه در ترکیه دارای برنامه های پرداخت انعطاف پذیری مانند قیمت های پایین مرحله اول و وام های بانکی است. در پایان پروژه با فروش آپارتمان هایی که از نظر قیمت ارزش گذاری شده اند می توان سود بالایی به دست آورد.

 

مزایای خرید ملک در ترکیه چیست؟

ترکیه کشوری ایده آل است که در آن سرمایه گذاران از سرتاسر جهان می توانند ملک مناسبی را متناسب با سبک زندگی خود پیدا کنند. از داشتن مشاوران متخصص در زمینه املاک و مستغلات لوکس برای افراد باهوشی که به دنبال خانه ای هستند که تجربه سبک زندگی منحصر به فردی را هنگام خرید املاک در ترکیه ایجاد کند، استفاده کنید. خرید خانه در ترکیه امتیاز خرید ذات لوکس را با قیمت های مقرون به صرفه فراهم می کند. اگر عاشق ساحل هستید، یک ملک ویلایی خصوصی در کنار ساحل یا کنار دریاچه، با منظره کوه، یا حتی خودتان در ترکیه اجاره کنید. اگر عاشق فضای باز هستید، سبک زندگی خود را از میان گزینه های بی پایانی مانند اسکی، کوهستان یا خانه تعطیلات، خانه ساحلی، شهر انتخاب کنید.

 

یکی دیگر از مزایای داشتن ملک در ترکیه، حق اخذ شهروندی ترکیه با املاک سرمایه گذاری یا اقامت دائم شما، سیستم پشتیبانی سبد تجاری جهانی و محلی و همچنین سیستمی است که در آن می توانند امتیاز مشاوره را در زیر سقف ترکیه تجربه کنند.

 

اگر صاحب خانه در ترکیه هستید، مزیت مهم دیگری که شما را برآورده می کند، قیمت مناسب مسکن، برنامه های پرداخت منعطف و امکان خرید مسکن به صورت اقساطی و از همه مهمتر، مجوز اقامت در ترکیه برای تمام اعضای خانواده تضمین کیفیت مسکن و فرصت های گواهی است. .

 

چگونه در ترکیه ملک بخریم؟

اگر به نحوه خرید ملک در ترکیه یا خرید ملک در ترکیه فکر می کنید، ما پاسخ این سوال را داریم. ترکیه با زیبایی های منحصر به فردش از جمله کشورهایی است که میزبان گردشگران زیادی است. بسیاری از گردشگرانی که برای تعطیلات و سفر می آیند می خواهند در ترکیه صاحب خانه شوند و در مورد شرایط املاک ترکیه خارجی ها تحقیق کنند. مشخص است که تقاضا برای افراد خارجی برای داشتن خانه در ترکیه به ویژه اخیرا افزایش یافته است.

 

مراحل سرمایه گذاری املاک در ترکیه آسان است، اما در هر مرحله نکاتی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. رویای خود را در ترکیه با مراحل مهمی که باید دنبال کنید محقق کنید.

 

هنگام خرید خانه در ترکیه نکاتی وجود دارد که باید بدانید. برای خرید یا اجاره ملک در ترکیه نیازی به شهروندی کشور ندارید. ابتدا باید به اداره کل ثبت اسناد و املاک و کاداستر و کنسولگری ها مراجعه کنید تا متوجه شوید اتباع کدام کشور می توانند از ترکیه اجازه اقامت بگیرند. ملکی که می خواهید بخرید نباید در منطقه امنیتی نظامی باشد. پس از آن با تعیین وقت قبلی از اداره کل ثبت اسناد و املاک و کاداستر می توان معاملات نقل و انتقال اسناد را انجام داد. مدارکی که به آنها نیاز دارید عبارتند از: هویت/گذرنامه، سند فعلی ملک، سند ملکی که می خواهید بخرید، گزارش ارزیابی املاک، بیمه اجباری زلزله.

 

املاک و مستغلات در ترکیه پس از درخواست های لازم و تهیه مدارک لازم می توانید به دلخواه از ملک خود استفاده کنید. داشتن خانه در یکی از شهرهای مورد علاقه جهان که سالانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر جهان است، بسیار آسان است. فقط به گزینه های ملکی که ما به دقت برای شما انتخاب کرده ایم نگاهی بیندازید و فقط باید یکی را که می خواهید انتخاب کنید. شما سبک زندگی مورد نظر خود را انتخاب می کنید، اجازه دهید مشاوران متخصص در ثبت آن به شما کمک کنند.

پیام بگذارید