هفت دلیل برای خرید ملک در ترکیه

۱۴۰۱-۰۲-۰۲
0 نظر

هفت دلیل برای خرید ملک در ترکیه :

ارزش عالی به ازای هر متر مربع :

آیا می دانید خرید ملک در لندن تقریبا هشت برابر گرانتر از از استانبول است؟ طبق اطلاعات موجود از منابع معتبر ,قیمت خانه در ترکیه به پول ایران بسیار با صرفه تر و بهتر از خرید خانه در شهرهای ایران است مثلا با پولی که شما می توانید در تهران یک خانه ءکوچک بدون امکانات زیاد بخرید اگر با همان شرایط ,قیمت خانه در ترکیه با پول ایران را حساب کنید با پولی که در دستتان هست می توانید در کشور ترکیه خانه ای با امکانات استخر,سونا,زمین بازی,وسایل ورزشی وغیره را بخریدو صاحب خانه ای بسیار بهتر بشوید.علاوه بر این دولت ترکیه نیز تدابیر ویژه ای برای مناسب نگه داشتن قیمت خانه در کشور ترکیه اندیشیده است تا مهاجران بیشتری راجذب کشور خود کند.
قیمت خانه در ترکیه به نسبت شهر ,محله, و موقعیت همچنین متراژ,طبقه و امکانات متفاوت است.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک :

دلیل اصلی رغبت ایرانی و سایر خارجی هابه خرید ملک در ترکیه, گرفتن اقامت در این کشور است.زیرا با خرید یا اجاره ملک در ترکیه این امکان برای مردم سایرکشورها به وجود می آید که اقامت کشور ترکیه را بگیرد.

بعلاوه طبق قانون جدید مصوبه اجرای “آئین نامه اعمال تغییرات در آئین نامه اجرائی قانون شهروندی ترکیه”بر اساس ماده قانون شهروندی ترکیه به شماره تصویب گردید.طبق این قانون به ازای خرید ملک به ارزش 400 هزار دلار یا معادل آن به لیر حق شهروندی کشور ترکیه به خریدار ارائه می گردد.

تنوع در املاک و مستغلات :

تغییرات اساسی بازار ترکیه در ده سال گذشته نمونه کارهای خود را از استودیو ها، آپارتمان ها و ویلا ها به طور باور نکردنی افزایش داده است. شما می توانید خانه ای با فروش مجدد بخرید یا طرح های پیش خرید و یا خانه های نوساز تهیه کنید. از مکان های ساحلی تا مناطق شهری تا نواحی دورافتاده، شما قطعا آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا خواهید کرد.گروه تام تورکی در این امر به شما یاری میرساند.میتوانید با مراجعه به بخش پروژه های املاک تام تورکی نمونه های متنوعی از املاک را مشاهده نمائید.

قصد خرید خانه در استانبول را دارید ؟
جهت خرید خانه در ترکیه با گروه مشاورین املاک و مستغلات تام تورکی در تماس باشید
لطفا با مشاوین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید
00905522888939
WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

یک فرآیند خرید آسان :

ده سال پیش خرید ملک در ترکیه، فرآیندی پیچیده بود با زمان انتظار طولانی برای دریافت سند. با این حال، دولت ترکیه این فرآیند را ساده کرده و آن را آسان تر از همیشه می توان انجام داد. از انتخاب خانه تا امضای سند، روند را می توان طی یک هفته به پایان رساند. همه مشتریان ینی لایف تمام تخصص گذشته ما را نیز همراه خود دارند، زیرا ما در تمام مراحل راه با شما هستیم.

شرایط پرداخت ساختار یافته :

اگر می خواهید خانه ای پیش خرید نمایید و یا خانه ای نوساز خریداری کنید، می توانید از شرایط پرداخت اقساطی بین تا ماه نیز استفاده نمایید. این بدان معناست که در بعضی موارد، شما می توانید طی پنج سال قیمت را بپردازید اما می توانید به منزل نقل مکان کنید و قبل از آن سند ملک را امضا نمایید. برای خریداران دست اول با بودجه کافی نیز، این یک انگیزه بزرگ است زیرا بهره پرداخت صفر درصد است.

دسترسی آسان :

اینکه شما هوایی، دریایی و یا زمینی وارد می شوید مهم نیست زیرا ترکیه دارای شبکه حمل و نقل گسترده ای است که به راحتی به کشور شما دسترسی دارد. در فرودگاه ها در سراسر کشور میلیونی سرمایه گذاری شده و خطوط هوایی مانند شرکت های هواپیمایی ترکیه برنامه های پروازی مکرری را در تمام طول سال دارند. در طول تابستان، خدمات کشتی به طور منظم به تمام جزایر یونان وجود دارد و ترکیه در نوسازی و ارتقا بزرگراه ها نیز سرمایه گذاری کرده است تا رانندگی سریعتر از همیشه انجام شود.

حجم بالای سرگرمی و فعالیت :

یکی از دلایل کمتر ذکر شده اما همچنان قابل توجه برای خرید ملک در ترکیه، حجم فراوان سرگرمی و چیزهایی است که باید انجام داد. در همه شهرهای بزرگ، ساکنین می توانند به مراکز فرهنگی و هنری سری بزنند، در حالی که استراحتگاههای ساحلی در دریای اژه و مدیترانه از مزایای زندگی ساحلی برخوردار است، بنابراین بخش زیادی از زندگی روزانه در خارج از منزل رخ می دهد.

مراکز اسکی در سراسر کشور وجود دارند . در نهایت، اگرچه کلیشه ای است، اما باید آب و هوای عالی و دلپذیر را نیز ذکر کنیم. فکر می کنم شب های تابستانی به غذا خوریهای سبک آلفرسکو و گذراندن روزها در کنار استخر بیاندیشید.

در نهایت اینکه اگر قصد خرید خانه در ترکیه رو داریدباید از طریق شرکت های معتبراقدام کنید و برای فهمیدن قیمت خانه در ترکیه به پول ایران نباید سراغ هر منبع نامعتبری بروید که خدای نکرده در دام سود جویان نیوفتید و اطلاعات غلطی را درباره قیمت خانه در ترکیه به پول ایران در اختیار او قرار نگیرد و بقیه اطلاعات لازم و ضروری برای خرید خانه را به درستی دریافت کند.به عنوان مثال شاید”مبلغ” به خودی خودمعیار مناسبی برای خرید ملک در ترکیه نباشد.

ولی با توجه به این که شاخصه ای با وزن بسیار بالایی برای خرید ملک در ترکیه است در این سایت سعی کرده ایم آیتم هایی مانند دسترسی سریع به وسایل حمل و نقل عمومی,شرایط منطقه,دسترسی سریع به مواردی مانندفروشگاهها,مراکز خرید,بیمارستانها و مدارس را جهت خرید ملک در ترکیه در نظر بگیریم.

واقعیت این است که با سرچ در سایت ها و اپلیکیشن های ترک شاید با مبلغ پایین موارد زیادی پیش روی شما باشد ولی با تجربه چندین ساله ما در امر مسکن چه در ایران و چه در ترکیه طی سالهای متمادی این قبیل خانه ها عموما مورد پسند ایرانیان جهت خرید ملک در ترکیه به دلایل زیادی نیست.

اگر متوسط خرید ملک درترکیه در مناطق متوسط را متری لیر در نظر بگیریم با لیر می باید ملکی حدود متر بتوانید خریداری کنید ولی نکته مهمی که نباید فراموش کرد این است که متراژمعیار خرید ملک در ترکیه نمی باشدبخصوص در برج های مسکونی ,پروژه های بزرگ و رزیدنس ها بصورتی که مشاعات نیز در سند به عنوان متراژ واقعی محسوب می گردد این متراژ حدود درصد از متراژ ابراز شده می باشد به عبارتی متراژ واقعی ملکی که در سند متر می باشد حدود -متر میباشد که آپارتمانی یک خوابه میتوان برای این متراژ در نظر گرفت .البته این اعداد برای پروژه های صفر یا نهایتا سال عمر در نظر گرفته شده است که دارای مزایایی برای ایرانیان در پروسه خرید ملک در ترکیه می باشد.

امکانات پروژه ها عبارت است از فضای سبز ,زمین بازی کودکان,تیم امنیتی کامل , استخر ,باشگاههای فیتنس و سایر امکانات رفاهی همچنین از مزایای خرید این قبیل پروژه ها سهولت و سرعت تنظیم سند در این قبیل پروژه هاست که حدود سه روز زمان میبرد.

انتخاب دیگر شما برای خرید ملک در ترکیه با هزار لیر در همین مناطق ,خرید از آپارتمان معمولی تا سال عمر بنا است که متراژمفید می تواند متر واقعی باشد ولی پروسه تنظیم سند این تیپ آپارتمان به علت اینکه هیچ خارجی از آپارتمان ملک خریداری نکرده است طولانی تراست.همچنین در صورتی که مشاعات برای شخص یا خانواده ای مطرح نباشد یا منطقه ضعیف تری را درخواست نماید با همین مبلغ می تواند آپارتمانی متر مفید با هزار لیر خریداری نماید.

برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.

قصد خرید خانه در استانبول را دارید ؟
جهت خرید خانه در ترکیه با گروه مشاورین املاک و مستغلات تام تورکی در تماس باشید
لطفا با مشاوین تام ترکیه در واتساپ تماس حاصل فرمایید
00905522888939
WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

پیام بگذارید