مامتعهد به ارائه تخصص و تجربه به شما هستیم

گروه مشاورین املاک و مستغلات تام تورکی فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات گوناگون تجاری و مشاوره به مشتریان خود شروع کرد.
هدف و الویت اصلی ما در شرکت املاک تام تورکی ایجاد اعتماد و امنیت در امور تجاری برای مشتریان و سرمایه گذاران محترم است، کسانی که به دنبال یک زندگی بهتر برای خانواده شان و یا شروع یک تجارت جدید در کشور ترکیه هستند.
تلاش مشاوران متخصص ما ارائه راه حلی درست و دقیق با توجه به نیاز و بودجه شماست. کارشناسان ما تمامی مراحل خدماتی را جهت خرید املاک و مستغلات در ترکیه و سرمایه گذاری قدم به قدم توضیح خواهند داد و در تمامی این مراحل همراه شما هستند.
 
گروه تام ترکی نماینده قانونی پروژه های معتبر ترکیه میباشد.
برخی از خدمات گروه تام تورکی :
• خرید و فروش املاک و مستغلات در ترکیه
• اخذ اقامت ملکی ترکیه از طریق خرید ملک
• اخذ شهروندی ترکیه
• ثبت شرکت و امور تجاری
• خدمات گردشگری و مهاجرتی
0
مشاورین آنلاین
0
تعداد پروژه ها
0
شروع سرمایه

مشتریان چرا ما را انتخاب می کنند؟

ما متعهد به ارائه تخصص ، تجربه به شما هستیم

خرید و فروش ملک :

برای خرید رسمی ملک در ترکیه در مرحله اول پس ازبازدید از املاک ، بررسی (سند، پایان کار و موارد دیگر) و پسندیدن ملک قرارداد اولیه قولنامه در املاک نوشته شده و به امضای طرفین قرارداد می رسد.
اگر ملک انتخاب شده جهت خرید در ترکیه ار نوع خرید از دست دوم و خرید بصورت نقدی باشد معمولا مبلغی بصورت بیعانه یا کاپورا به املاک یا شرکت واسط پرداخت میشود و قرارداد منعقد می شود مفاد قرارداد بسیار مهم میباشد نکته حقوقی مهم مبلغ که به عنوان جزا یا جریمه در صورت انصراف می باشد که طبق قانون می باید توسط هر کدام از طرفین در صورت انصراف به طرف مقابل پرداخت نماید.

اخذ شهروندی ترکیه :

در سال ۲۰۱۷، دولت ترکیه برای آن دسته از اتباع خارجی که از طریق سرمایه گذاری قصد اخذ شهروندی (دریافت پاسپورت ترکیه)، ترکیه را دارند، چراغ سبز نشان داد؛ در نتیجه طی تغییراتی، روند این فرایند آسان تر شد. به گونه ای که اتباع خارجی می توانند با پاسپورت به مدت ۹۰ روز در ترکیه اقامت داشته و در صورتی که بخواهند بیشتر از این مدت اقامت داشته باشند، می توانند با ارائه درخواست جهت اجازه اقامت، از اداره مهاجرت «کارت اقامت» ترکیه را دریافت کنند.

با توجه به قوانین جدید اخذ شهروندی ترکیه برای افرادی که مبلغ بیش از 400 هزار دلار , املاک و مستغلات در ترکیه خریداری می کنند امکانپذیر میباشد.

با خرید ملک به ارزش 400 هزار دلار خریدار برای خود و خانواده و فرزند زیر 18 سال میتواند درخواست شهروندی ارائه نماید.

اخذ اقامت ترکیه :

اگر به دنبال اطلاعات بروز درباره اخذ اقامت ترکیه هستید، این مطلب برای شماست.
در این وب سایت علاوه برآن به توضیح کلی شرایط اخذ اقامت ترکیه، آسان ترین و بهترین راه گرفتن اقامت و مدارک لازم، شرایط تمدید، مزایا و مشکلات آن نیز خواهیم پرداخت. در ادامه به پرسش های زیر نیز پاسخ داده می شود :
• چرا اقامت ترکیه؟
• انواع روش های گرفتن اقامت ترکیه کدامند؟
• سریعترین و بهترین راه اخذ اقامت ترکیه کدام است؟

خدمات گردشگری و برگزاری تور

خدمات گردشگری و برگزاری تور | تور داخلی و خارجی از جمله خدمات گردشگری محسوب می گردد. برپایی تور های متنوع و متناسب با همه سلیقه های گردشگری از جمله خدمات ویژه شرکت ما می باشد.
سفر به اقصی نقاط جهان با جاذبه تفریحی و گردشگری و زیارتی از جمله برنامه های تور محسوب می شود.
در برگزاری این تور ها تمامی تلاش مسئولین ارائه بهترین خدمات گردشگری داخلی چه از نظر اسکان، بازدید از مراکز تجاری و تفریحی ، تغذیه و فراهم ساختن سایر امکانات رفاهی می باشد.

مشاورین مجرب تام تورکی

گروه مشاورین تام تورکی در زمینه های گوناگون به شما مشاوره می دهند

از مشاورین حرفه ای مشاوره بگیرید

ما برای شما بهترینها و مناسبترین خانه را با توجه به سرمایه شما در نظر می گیریم

شرکای ما

ما در سراسر جهان، با معتبرترین و بهترین ها کار می کنیم