راهنمای خرید ملک در ترکیه 2023 | Detailed guide to buying property in Turkey

خرید ملک در ترکیه , سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه و اخذ شهروندی مادام العمر کشور ترکیه برای شهروندان خارجی دارای شرایط و قوانین خاصی میباشد.

سرمایه گذاری و خرید و فروش در زمینه املاک و مستغلات در ترکیه توجه بیشتر سرمایه گذاران کشورهای خارجی را به خود جلب می کند. زیرا سرمایه گذاران از مزایای ارائه شده بسیاری در کشور ترکیه برخوردار میشوند.

شما می توانید با خرید املاک در ترکیه را به جهت دریافت شهروندی ترکیه و هم برای استفاده از فرصت های این کشور به عنوان یک خارجی ارزیابی کنید.

مجموعه ما شرکت تام تورکی TAMTURKEY متشکل از وکلای مجرب ترک , مشاورین متخصص , با تجربه در زمینه املاک و مستغلات کشور ترکیه و آشنا به دانش روز , شما را در تمام مراحل همراهی خواهند کرد.

برای انتخاب خانه و ملک مدنظر خود حتما با مشاورین مجرب در تماس باشید

مشاوره تخصصی و صحیح در انتخاب و حتی مراحل اخذ شهروندی تاثیر بسزایی دارد و نمی توان آن را نادیده گرفت

مشاوره تخصصی از طریق واتساپ https://wa.me/905522888939

سؤالات بسیاری به ذهن افرادی که متقاضی خرید املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در ترکیه هستند خطور می کند. در این محتوا قصد داریم به تفصیل به سؤالات مهم پاسخ داده و راهنمای کاملی را به شما ارائه دهیم تا با کسب اطلاعات کافی در این زمینه بتوانید بهترین و مناسبترین انتخاب را انجام دهید. لطفا در ادامه همراه ما باشید.

در این مطلب که توسط کارشناس و مشاور خرید و فروش  املاک و مستغلات در ترکیه آماده شده, بطور کامل مواردی چون : خرید ملک در ترکیه سال 2023 , خرید ملک در ترکیه برای خارجی ها , مزایای خرید ملک در ترکیه , خرید ملک در ترکیه برای اقامت , خدمات شرکت TAMTURKEY در زمینه املاک و … را توضیح و بررسی خواهیم کرد.

راهنمای خرید ملک در ترکیه | buying property in Turkey

عناوین اصلی مطلب :

– شرایط خرید ملک در ترکیه

– دلایل سرمایه گذاری در ترکیه

– خرید ملک در ترکیه برای خارجی ها

– مدارک لازم برای خرید ملک در ترکیه

– شرایط فروش ملک در کشور ترکیه

– خطرات خرید ملک در ترکیه

– مزایای خرید ملک در ترکیه

– خرید ملک در ترکیه برای اقامت و شهروندی ترکیه

– خدمات ما برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه

متن سربرگ خود را وارد کنید

قوانین جدید خرید ملک و سرمایه‌گذاری در ترکیه، ارزان‌تر بودن ریت لیر نسبت به دلار، فراهم شدن امکان دسترسی به بازار تجارت جهانی و… موجب شده است که خارجیهای بسیاری سرمایه گذاری در ترکیه را انتخاب کنند.

دولت ترکیه با استفاده از طرح‌های تشویقی مالیات در ترکیه، فراهم کردن تنوع در روش‌های سرمایه‌گذاری و کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در ترکیه تا امروز موفق شده است که سرمایه‌گذران زیادی را از اقصی نقاط جهان جذب کند.

طبق قوانین شهروندی ترکیه سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند با خرید ملک در این کشور اقامت دائم ترکیه و شهروندی ترکیه را نیز کسب کنند.

اشخاص می‌توانند با سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک، تابعیت کشور ترکیه را کسب نمایند. برای تحقق این مهم، سرمایه‌گذار باید ملکی به ارزش 400.000 USD (چهارصد هزار دلار) در ترکیه خریداری کند.